Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Carezza - Metropole Zličín

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 1
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo skvělé. Doporučuji pizzu Parma (Parmská šunka a rucola = yummy!), pro vegetariany: nebojte se tučné Quattro formagi pizzy - skvěle dochucená. Servis rychlý, umí anglicky, jídelní lístky také v angličtině. Jediná nevýhoda je poměrně vysoký hluk nákupního centra. Pokud Vám hluk nevadí, sedněte si k zábradlí - fascinující shora sledovat život v nákupním centru a různé typy lidí - dokonce se i pobavíte :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chodime jsem pri nakuoech jiz delsi dobu a muzeme doporucit. Na to, ze jsme v obchodnim centru, tak pomer ceny a kvality je hodne priznivy a pokazdy se tu prijemne najime :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Tak v první řadě se restaurace nejmenuje La Festa, ale La Carezza, to je docela důležité! Jídlo mají výborné, na to, že jde o restauraci v obchodním centru, kde nemají konkurenci, většina tam za moc nestojí, určitě stojí za návštěvu, ceny jsou ale trochu vyšší.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO