Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace La Campagna

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci má 20 km daleko od domova, vždycky jedu raději sem než jít do restaurace kde mě čeká akorát velké sklamání ...Tomuto podniku není co vytknout kuchyň je vždy vynikající od předkrm až po desert
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsem navštívil po několikáte.Super prostředí s velmi příjemnou obsluhou a výborným jídlem.Né každá restaurace má domácí brambrorové nočky.Určitě zase rádi příjdeme! :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme s rodinou navštili po několikáte, kuchyně je po každé vynikající.Bohužel jsme měli smůli,že jsme dorazili když byla restaurace plná a chudák servírka nestíhala, takže jsme nějakou dou čekali.Nicméně obsluha byla snaživá a ochotná, v jednom oběhnout všechy stoly, tak to se opravdu nedá.S ohledem na delší dobu čekání nám byla doba čekání kompenozována přílohami zdarma.Určitě zase rád přijdu, vždy jsem byl spokojen :).
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí se zajímavou kuchyní. Obsluha je velmi ochotná a dotváří příjemnou atmosféru.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace La Campagna

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO