Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 9x 100 0

Restaurace La Brusla

Přehled hodnocení
88% celkově
83% personál
86% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 3x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší restaurace v Uherském Hradišti, na jižní Moravě a v republice. Skutečně, skvělá kvalita kuchyně počínaje použitými surovinami a konče originálními recepty. To vše za stále ještě přijatelné ceny. Rozhodně doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik s příjemným posezením, stylově laděným interiérem a milou obsluhou. Bohužel už cca 1 hodinu před zavíračkou nedělají pizzu, ale měl jsem hovězí tatarák a ač netradičně podávaný na opečeném toastu s kapary a marinovanou cibulkou, byl velmi chutný. Ceny jídel přiměřené. Ze všech restaurací, které jsem v UH navštívil, se mi nejvíce líbilo v La Brusle.
Restaurace La Brusla
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí příjemné, jídlo bylo dobré. Na jídelním lístku bylo pár jídel, ale byla nápaditá, žádná klasická carbonara jako všude. Jenom obsluha byla méně všímavá.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vna Výbornou! A naší návštěvou/rezervací jsme byli nad míru spokojeni, vše proběhlo v naprostém pořádku, rezervace byla rychlá a pochutnali jsme si výtečně, určitě rádi doporučíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Široký jídelní lístek, který uspokojí snad každého. Ochutnali jsme pizzu, steak, risotto a játra, vše chutnalo skvěle. Snad jen drobnost - krevety do risotta bych doporučila vyloupat, obzvlášť když jsou zamíchané v rýži a ne na povrchu. Těšíme se příště, asi bych vzhledem k obsazenosti podniku doporučila rezervaci.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
La Brusla mě mile překvapila svým prostředím. Jídlo bylo skvělé, jen škoda Caesar salátu, dresing byl hodně slaný a bylo ho na salátu hodně. Jinak skvělé limonády a bezkonkurenční ledový čaj :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurant s originálním názvem, spojujícím italskou kuchyni, kterou zde preferují se sportem, který se provozuje v areálu, jehož jsou součástí, se nachází trochu mimo samotné centrum města, přesto se zdá, že o hosty tu nemají nouzi. Při mé návštěvě je polovina stolů obsazených a druhá polovina čeká na ty, kdo si zarezervovali místo. Interiér je oděn do šedočerna, s kteroužto dominancí bojují pestré ubrusy, stínítka lamp a masivní barová deska z lakovaného dřeva. Pro přípravu pizzy je tu cihlová pec, která se prostě nedá přehlédnout. Letní zahrádka má prostor, přesto zůstává střízlivá co do rozsahu a neomezuje se co do útulnosti. Restaurace prodává i domácí těstoviny vlastní výroby a připravuje si vlastní pečivo a limonády. Obsluha je decentní, vstřícná a má zájem o zpětnou vazbu. Obědové menu začínám s Asparagi al Parmigiano, což je zelený chřest na másle s čerstvě strouhaným parmezánem. Jednoduchá a pěkně vypadající úprava na talíři dává vyniknout kráse hlavní ingredience - chřestu. Chuť je harmonická, rozpuštěného másla i parmezánu je tak akorát, aby dotvořily celkový pozitivní vjem. Následují tagliatelle al Ragu Bolognese Parmigiano. Konzistence těstovin je absolutně perfektní, jsou neuvěřitelně jemné a hladivé, což kontrastuje s hrubostí masové směsi. Parmezán dodaný sólově v amfoře to celé zahustí. Výsledek nemá k dokonalosti daleko. Na závěr přichází dezert z víkendové nabídky, kterým je koláč s karamelem a slanou čokoládou. Není to zázrak, ale je to originální a neokoukané. Cappuccino je katastrofa a jediné, co připomíná italskou specialitu je našlehaná pěna. La Brusla si přesto zaslouží pozornost gurmánů, protože všemu kromě kávy je možné přiřknout status - výborné, a dost možná i dokonalé.
Restaurace La Brusla Restaurace La Brusla Restaurace La Brusla Restaurace La Brusla

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO