Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 13x 100 0

Restaurace La Brusla

Originalita a jedinečnost restaurace nespočívá jen v netradičně stylizovaném interiéru, ale hlavně v té nejvyšší kvalitě nabízených pokrmů, nápojů a služeb. Můžete se těšit na lahodná jídla připravovaná z těch nejkvalitnějších a výhradně čerstvých surovin, která potěší všechny vaše smysly a uspokojí zajisté i ty nejnáročnější milovníky moderní gastronomie. Pizzu připravenou tím nejklasičtějším způsobem, pečenou v žáru, jinde nevídané zděné pece přímo před Vašimi zraky, prostoupenou omamnou vůní akátového dřeva. 

K restauraci neodmyslitelně patří i nabídka skvělých moravských vín z místního regionu, stejně jako vynikající vybraná italská vína, která jsou skvělým doplňkem jídel v restauraci. Ovšem jen chutná jídla a lahodné nápoje nemohou vytvořit úplný a nezapomenutelný zážitek z návštěvy v restauraci La Brusla. Připravte se proto na báječnou a milou atmosféru, kterou vám v kulise příjemné hudby připraví milý, a ve všech směrech profesionální personál.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem byla poprvé a jistě ne naposledy. Jídlo bylo velmi dobré a ingredience originální. Mám ráda nevšední kombinace, ale přitom neokázalost. Takže za mě určitě 4 hvězdičky
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chytli jsme zvěřinové hody, takže běžné menu bylo omezené, pouze pasta a pizza. Zkusili jsme tedy divokou kachnu a ravioli, oboje bylo super. Servis rychlý a příjemný. Všimli jsme si, že bez rezervace je problém se na oběd usadit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO