Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace La Brusla

Originalita a jedinečnost restaurace nespočívá jen v netradičně stylizovaném interiéru, ale hlavně v té nejvyšší kvalitě nabízených pokrmů, nápojů a služeb.
Můžete se těšit na lahodná jídla připravovaná z těch nejkvalitnějších a výhradně čerstvých surovin, která potěší všechny vaše smysly a uspokojí zajisté i ty nejnáročnější milovníky moderní gastronomie.
Pizzu připravenou tím nejklasičtějším způsobem, pečenou v žáru, jinde nevídané zděné pece přímo před Vašimi zraky, prostoupenou omamnou vůní akátového dřeva. 

K restauraci neodmyslitelně patří i nabídka skvělých moravských vín z místního regionu, stejně jako vynikající vybraná italská vína, která jsou skvělým doplňkem jídel v restauraci.
Ovšem jen chutná jídla a lahodné nápoje nemohou vytvořit úplný a nezapomenutelný zážitek z návštěvy v restauraci La Brusla. Připravte se proto na báječnou a milou atmosféru, kterou vám v kulise příjemné hudby připraví milý, a ve všech směrech profesionální personál.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Restaurace je na rohu velké=ho zimního stadionu, odtud tedy tento zvláštní česko-italský název. Podnik vypadá pěkně, uklizeně, nese se v duhu současné české architektury. Řekl bych, že takto by měla být upravená dobrá česká hospoda, žádné zbytečné výmysly, rovné linie. Na návštěvníka tady čiší klid a pohoda. Obsluha je poněkud variabilního formátu. Nemyslím si, že by tu byl zákazník velmi váženým hostem, spíše to je taková součást provozu, kterou nelze vlastně vynechat. Občasné záblesky zájmu a ochoty vyloučit nelze. A ve stejné tónině se nese jídlo. Jednodušší těstoviny nebyly dobré, pizza průměr a salát byl dobrý, dokonce nečekaně velký a štědrý. Ten bych si dal znovu, ta ostatní jídla ne. Bohužel.

Jenda
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Oběd v restauraci La Brusla byl velké zklamání. Řepové Tagliatelle s kurecim masem a smetanovym spenatem plavaly ve smetaně, špenát byl jen na ozdobu, kuřecí maso vysušené, takže ani nevadilo, ze ho snad nebylo ani 50 gramu. A repova příchuť těstovin? tak tu jsem vůbec nepoznal. A to bratru za 176 korun. Takže sem uz nepřijdeme.

 • Uživatelská fotka z La Brusla
 • Uživatelská fotka z La Brusla
zezula
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Po prvotním zklamání z toho, že specialita týdne byla již vyprodaná, jsem se rozhodla pro salát - a bylo to lehké zpestření, ideální k famóznímu počasí zalitému sluncem

Hana Michalovicova
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba