Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 9x 100 0

Restaurace La Brusla

Originalita a jedinečnost restaurace nespočívá jen v netradičně stylizovaném interiéru, ale hlavně v té nejvyšší kvalitě nabízených pokrmů, nápojů a služeb. Můžete se těšit na lahodná jídla připravovaná z těch nejkvalitnějších a výhradně čerstvých surovin, která potěší všechny vaše smysly a uspokojí zajisté i ty nejnáročnější milovníky moderní gastronomie. Pizzu připravenou tím nejklasičtějším způsobem, pečenou v žáru, jinde nevídané zděné pece přímo před Vašimi zraky, prostoupenou omamnou vůní akátového dřeva. 

K restauraci neodmyslitelně patří i nabídka skvělých moravských vín z místního regionu, stejně jako vynikající vybraná italská vína, která jsou skvělým doplňkem jídel v restauraci. Ovšem jen chutná jídla a lahodné nápoje nemohou vytvořit úplný a nezapomenutelný zážitek z návštěvy v restauraci La Brusla. Připravte se proto na báječnou a milou atmosféru, kterou vám v kulise příjemné hudby připraví milý, a ve všech směrech profesionální personál.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší restaurace v Uherském Hradišti, na jižní Moravě a v republice. Skutečně, skvělá kvalita kuchyně počínaje použitými surovinami a konče originálními recepty. To vše za stále ještě přijatelné ceny. Rozhodně doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik s příjemným posezením, stylově laděným interiérem a milou obsluhou. Bohužel už cca 1 hodinu před zavíračkou nedělají pizzu, ale měl jsem hovězí tatarák a ač netradičně podávaný na opečeném toastu s kapary a marinovanou cibulkou, byl velmi chutný. Ceny jídel přiměřené. Ze všech restaurací, které jsem v UH navštívil, se mi nejvíce líbilo v La Brusle.
Restaurace La Brusla
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO