Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace La Brusla

Originalita a jedinečnost restaurace nespočívá jen v netradičně stylizovaném interiéru, ale hlavně v té nejvyšší kvalitě nabízených pokrmů, nápojů a služeb. Můžete se těšit na lahodná jídla připravovaná z těch nejkvalitnějších a výhradně čerstvých surovin, která potěší všechny vaše smysly a uspokojí zajisté i ty nejnáročnější milovníky moderní gastronomie. Pizzu připravenou tím nejklasičtějším způsobem, pečenou v žáru, jinde nevídané zděné pece přímo před Vašimi zraky, prostoupenou omamnou vůní akátového dřeva. 

K restauraci neodmyslitelně patří i nabídka skvělých moravských vín z místního regionu, stejně jako vynikající vybraná italská vína, která jsou skvělým doplňkem jídel v restauraci. Ovšem jen chutná jídla a lahodné nápoje nemohou vytvořit úplný a nezapomenutelný zážitek z návštěvy v restauraci La Brusla. Připravte se proto na báječnou a milou atmosféru, kterou vám v kulise příjemné hudby připraví milý, a ve všech směrech profesionální personál.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Oběd v restauraci La Brusla byl velké zklamání. Řepové Tagliatelle s kurecim masem a smetanovym spenatem plavaly ve smetaně, špenát byl jen na ozdobu, kuřecí maso vysušené, takže ani nevadilo, ze ho snad nebylo ani 50 gramu. A repova příchuť těstovin? tak tu jsem vůbec nepoznal. A to bratru za 176 korun. Takže sem uz nepřijdeme.
Restaurace La Brusla Restaurace La Brusla
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Po prvotním zklamání z toho, že specialita týdne byla již vyprodaná, jsem se rozhodla pro salát - a bylo to lehké zpestření, ideální k famóznímu počasí zalitému sluncem
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do pizzerie La Brusla se nevyplatí chodit bez rezervace, málokdy si sednete. Mají totiž pořád stejně dobrou pizzu, vyhlášené domácí limonády i výbornou kávu a zákusky. Přestože byla restaurace plná, jídlo bylo hotové velmi rychle.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO