Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 98x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

La Bouchée Restaurant

Přehled hodnocení
93% celkově
91% personál
89% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 59x
4 26x
3 1x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné degustační menu. Milá obsluha. Krásné prostředí. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva v La Bouchée je pro mě vždy výborná zkušenost. Ta poslední pro mne ovšem znamenala zcela excelentní zážitek. Perfektně sladěný tým, vynikající obsluha s výbornou angličtinou. Jednotlivé chody od předkrmu až po dezert představovaly silný kulinářský zážitek. A sorbet a zmrzlina? Ty zaslouží Nobelovu cenu míru, za chemii i za literaturu. Byla to prostě jedna nádherná báseň.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po delší době jsme byli v La Bouchée a byl jsem příjemně překvapen. Nutno dodat, že v některých restauracích bývají neděle slabší. Oproti tomu, v L.B. nabízí i v neděli speciální menu, který je navíc cenově velmi přijatelné (100-200Kč) a nutno dodat, že jak po chutˇové stránce, tak po množstevní nebylo co vytknout. Cípal byl krásně ogrilovaný a salát dobře ochucený, porce ok. Taktéž polévka v cenové hladině za cca 45 Kč vydatná (kvalitní zpracování a ingredience). Takže tuto restauraci mohu vřele doporučit, oproti jiným předraženým a méně kvalitním v centru. Stačí zajít o trochu dál na Údolní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné klidné prostředí, přístup personálu byl prvotřídní a jídlo taktéž. Jediné, co jsem trochu postrádal, bylo něco jako nápojový lístek. Číšník nam sice ochotně představil nabidku nápojů, ale osobně mam radši, když nabídku vidím před sebou. Rád se zase někdy do této restaurace vrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Profesionální obsluha, jídlo chuťově výborné jen trochu vlažné
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moderní francouzská restaurace se zajímavým jídelním lístkem. Mimo jídelní lístek však velmi malá nabídka ryb a hlavně mořských plodů. Chybí krevety, z ryb zbytky dvou druhů. Velmi slušná nabídka vín a ochotný personál.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Přes Restu rezervován a potvrzen stůl pro dva, po příchodu na místo restaurace zavřená, zhaslá, nikde nikdo a na dveřích mimo otvíračky ani zpráva... Takže nevím zda neplánovaná nehoda nebo šlendrián?
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Předkrm: Roastbeef ze sous-vide jeleního hřbetu, jeřabinovo-šípková marmeláda - Zvěřina mírně tužší, avšak chuťově dobrá, přírodní a v kombinaci se zajímavou marmeládou uspokojivá. Polévka: Bouillabaisse s plody moře a zeleninou julienne - Zde měla konečně i "voda" chuť! Mořské plody dobré, zelenina luxusní s jasnou chutí! Samotná polévka skvělá, zde nemám co vytknout. Hlavní chod: Grilovaný jelení hřbet, batátové pyré, jus se zeleným pepřem - Zůstal jsem u zvěřiny i při hlavním chodu a dobře jsem udělal. Přírodní chuť šťavnatého masa, k tomu lahodné pyré a ke kombinaci chutí ještě pepřík. Jen toho jusu mohlo být krapítek více, maso jsem s pyré dojídal "na sucho" ale to je jen detail. Dezert: Hruškový Tarte Tatin, vanilkový sabayon - Sladká tečka na závěr, "hruškový koláček lahodný a jemný, vanilka mírně aromaticky slabší avšak dostačující, s koláčkem fajn. Celkově jsem byl s jídlem spokojen ač jsou porce menšího rázu, kvalitní úprava jidel to vyvažuje. Bohužel na můj vkus mi zdejší interiér moc nesedí. Účet 836 Kč, placeno 936 Kč.
La Bouchée Restaurant La Bouchée Restaurant La Bouchée Restaurant La Bouchée Restaurant La Bouchée Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO