Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 125x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

La Bouchée Restaurant

Francouzské slovo La Bouchée [labušé] znamená sousto či soustíčko a dalo základ českému výrazu labužník. A jako labužníci si budete určitě připadat i v naší restauraci. Naši kuchaři, inspirováni francouzskou domácí kuchyní, vaří výhradně z čerstvých surovin, které si osobně vybírají. Pro jehněčí maso v prvotřídní biokvalitě jezdí rovnou k chovatelům z Bílých Karpat, vyzrálé hovězí a bio kozí sýr přiváží z farem na Vysočině. Ryby nakupují denně a zelené bylinky, kterými ochutí vaše jídlo, vyrostly přímo na zahrádce restaurace.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Předkrm - krevety, naprosto bez chuti. Bílé víno teplé. Na požádání bylo bez problému nahrazeno. Cinzano nebylo v nabídce. Na stolech jsem postrádala ubrusy. Bylo mě vysvětleno, že máte nové dřevěné desky, které není třeba překrývat ubrusy. V tom případě by bylo vhodné dávat příbory do ubrousků a nikoliv přímo na stůl - z hygienických důvodů.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Nudný jídelní lístek bez nápadu. Ryba dobrá, ale žádné bylinky, dip nebo cokoliv zajímavého. Grilovanou zelenina suchá a také úplně bez chuti. Za ty peníze to rozhodně nestálo. Byla jsem tam potřetí a naposledy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Všechno proběhlo na jedničku.Nemám výhrad.:)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO