Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 112x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

La Bouchée Restaurant

Francouzské slovo La Bouchée [labušé] znamená sousto či soustíčko a dalo základ českému výrazu labužník. A jako labužníci si budete určitě připadat i v naší restauraci. Naši kuchaři, inspirováni francouzskou domácí kuchyní, vaří výhradně z čerstvých surovin, které si osobně vybírají. Pro jehněčí maso v prvotřídní biokvalitě jezdí rovnou k chovatelům z Bílých Karpat, vyzrálé hovězí a bio kozí sýr přiváží z farem na Vysočině. Ryby nakupují denně a zelené bylinky, kterými ochutí vaše jídlo, vyrostly přímo na zahrádce restaurace.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Gastronomie na velice dobré úrovni, trosku dokonalý zážitek shazuje neochotný personal
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva La bouchee mě i celou rodinu velmi zklamala. V restauraci byla velká zima, plus dávám pro číšníka, který se snažil situaci zlepšit primotopem. Několik jídel z lístku neměli. Na jídlo jsme ovšem čekali 50minut, prý doba cekani byla způsobena čekáním na jehneci maso-bylo by fajn tohle zmínit při objednávání. Samotné jídlo bylo chuťove dobre. Restauraci jsem měla velmi rada, v poslední době se ale velmi zhoršili.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO