Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 98x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

La Bouchée Restaurant

Francouzské slovo La Bouchée [labušé] znamená sousto či soustíčko a dalo základ českému výrazu labužník. A jako labužníci si budete určitě připadat i v naší restauraci. Naši kuchaři, inspirováni francouzskou domácí kuchyní, vaří výhradně z čerstvých surovin, které si osobně vybírají. Pro jehněčí maso v prvotřídní biokvalitě jezdí rovnou k chovatelům z Bílých Karpat, vyzrálé hovězí a bio kozí sýr přiváží z farem na Vysočině. Ryby nakupují denně a zelené bylinky, kterými ochutí vaše jídlo, vyrostly přímo na zahrádce restaurace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné degustační menu. Milá obsluha. Krásné prostředí. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva v La Bouchée je pro mě vždy výborná zkušenost. Ta poslední pro mne ovšem znamenala zcela excelentní zážitek. Perfektně sladěný tým, vynikající obsluha s výbornou angličtinou. Jednotlivé chody od předkrmu až po dezert představovaly silný kulinářský zážitek. A sorbet a zmrzlina? Ty zaslouží Nobelovu cenu míru, za chemii i za literaturu. Byla to prostě jedna nádherná báseň.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO