Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 111x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

La Bouchée Restaurant

Francouzské slovo La Bouchée [labušé] znamená sousto či soustíčko a dalo základ českému výrazu labužník. A jako labužníci si budete určitě připadat i v naší restauraci. Naši kuchaři, inspirováni francouzskou domácí kuchyní, vaří výhradně z čerstvých surovin, které si osobně vybírají. Pro jehněčí maso v prvotřídní biokvalitě jezdí rovnou k chovatelům z Bílých Karpat, vyzrálé hovězí a bio kozí sýr přiváží z farem na Vysočině. Ryby nakupují denně a zelené bylinky, kterými ochutí vaše jídlo, vyrostly přímo na zahrádce restaurace.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme zavítali již po čtvrté během 2 let. Co se týče personálu nemohu nic vytknout, rychlá, všímavá a ochotná obsluha. Bohužel jsme měli na doporučení bio-svíčkový steak, který byl absolutně přesolený, jídlo nám vyměnili, ale svíčková již nebyla a tak jsme se museli spokojit s roštěncem, který již přesolený nebyl. Manželka měla filet z pražmy, ryba byla dobře dochucena, bohužel také slanější. Další výtkou je prostřený stůl, ale bez ubrusu. Myslím si, že v takové cenové hladině by to mělo být samozřejmostí. Mám dojem, že restaurace změnila kuchaře, jídla jsou stále kvalitní, ale prezentace a chuť jídla nejsou takové, jako dřív.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kdyby to všude fungovalo tak, jako v La Bouchée, svět by byl hned krásnější. Jídlo bylo naprosto geniální. K němu nám bylo doporučeno výborné víno, personál se nám neustále věnoval. Jen nás pak mrzelo, že jsme nestihli dezert, protože jsme museli spěchat. Tak snad příště. =) Děkujeme za skvělý večer!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO