Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 107x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

La Bouchée Restaurant

Francouzské slovo La Bouchée [labušé] znamená sousto či soustíčko a dalo základ českému výrazu labužník. A jako labužníci si budete určitě připadat i v naší restauraci. Naši kuchaři, inspirováni francouzskou domácí kuchyní, vaří výhradně z čerstvých surovin, které si osobně vybírají. Pro jehněčí maso v prvotřídní biokvalitě jezdí rovnou k chovatelům z Bílých Karpat, vyzrálé hovězí a bio kozí sýr přiváží z farem na Vysočině. Ryby nakupují denně a zelené bylinky, kterými ochutí vaše jídlo, vyrostly přímo na zahrádce restaurace.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme na výletě do Otevřené zahrady a tak jsme to spojili s návštěvou La Bouchee a jejich grilu v zahradě. Byli jsme míč spokojeni. Dobré jídlo a krásné prostředí.
La Bouchée Restaurant
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejdříve jsme nemohli najít vstup, vypadá jak vytrýna, alespoň se pak více těšíte. Interiér skvele vyladěný, personal velice příjemný a ochotný poradit nebo doporučit. Co se týče kuchyně, nebylo co dodat. Jídlo skvělé, vychucené a pěkně naservirované. Určitě doporučuji, vrátím se.
La Bouchée Restaurant La Bouchée Restaurant
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO