Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 192x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro La Bottega Tusarova

La Bottega Tusarova je již pátým bistrem otevřeným v únoru 2015 s obchodem z dílny italského šéfkuchaře Riccarda Lucqueho. Do nové holešovické pobočky je možné přijít ochutnat domácí Altamurský chléb, salámy, prosciutto, sýry, dezerty a těstoviny se skvělými italskými víny doplněnými rozmanitým teplým bufetem. I tady nabízí tu nejlepší kávu od pravého mistra Gianni Frasiho. Nabízí lahodné snídaně, každý den nové polední menu za 195 Kč a možnost výběru několika chodové večeře z jídelního lístku. Plnohodnotný sortiment lahodných jídel je možné si vychutnat na místě nebo nechat zabalit s sebou. La Bottega Tusarova není pouze italským bistrem s obchodem, ale také výrobnou všech produktů Riccarda Lucqueho od pečiva a těstovin až po dezerty.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nové menu a nové speciality k objevování. Dnešní ryba i těstoviny naprosto luxusní. A sladká tečka v podobě panna coty se zmrzlinou. Chodíme sem s kámošem často a zatím není co vytknout!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Podnik, do kterého se s kamarádem rádi vracíme, ať už na jídlo či zákusek. Sympatická a ochotná obsluha ráda pořadí s výběrem. S jídlem tu opravdu nemůžete sáhnout vedle, pokrmy naprosto vynikající!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Very nice restaurant. Lunch menu has only 2 options, it would be nice to see it with 3. However, you can order a la carte some delicious meat or seafood.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO