Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 171x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Bottega Linka

La Bottega Linka je nejnovější přírůstek do italské rodiny, kde se vše točí okolo speciálního grilu na dřevěné uhlí X-Oven. Linka už má vlastně svou dlouhou gastronomickou historii, neboť zde ve třicátých letech bylo nejznámější pražské lahůdkářství pana Aloise Linky. V La Bottega Linka se potkává historie a tradice s něčím novým a vzrušujícím a vytváří tak kouzelné místo v samém srdci Prahy. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme tu už po několikáté, vždy pracovně. Jídlo je naprosto skvělé a bylo i tentokrát vynikající. Ale tentokrát příprava trvala opravdu dlouho a to byla zaplněna asi jen polovina stolů. Proto dávám jen 4 hvězdičky. Ale příště se rozhodně vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Za mě nejoblíbenější ze všech La Botteg. Zejména proto, že je restaurace velká a vzdušná a při pracovním jednání se nemusíte mačkat na jiný stolek. Velice mi zamlouvá i sezení "ve výloze" :) Velice vkusně zařízené.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, výborné jídlo, ale pomalejší obsluha, dlouhé čekání
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO