Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 133x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Bottega di Finestra

La Bottega di Finestra je italský obchod s bistrem, který nabízí tradiční italské delikatesy. Majitelem a zároveň i zárukou kvality je slavný italský šéfkuchař a restauratér Riccardo Lucque, který v Česku provozuje tři úspěšné restaurace – Aromi, La Finestra a Il Mercato.

V obchodu prodávají denně čerstvé ryby a mořské plody, domácí těstoviny, oleje, pesta, vína, sýry, salámy nebo úžasné pravé italské pečivo z dílny pekaře Mimma z jihoitalské Altamury. Seženete tu i unikátní maso z regionu Marche a na své si přijdou také milovníci sladkého. K mání jsou typické italské dezerty připravované cukrářem Danielem nebo čokoládové pochoutky od Lucie Glaister a Claudia Coralla.

V bistru si můžete dopřát parádní snídani nebo rychlý oběd podle každodenní nabídky. Jídlo vám tu rádi zabalí s sebou. K příjemnému posezení vybízí také bohatý výběr italských vín, parmských šunek, salámů a sýrů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO