Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 120x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Bottega di Finestra

La Bottega di Finestra je italský obchod s bistrem, který nabízí tradiční italské delikatesy. Majitelem a zároveň i zárukou kvality je slavný italský šéfkuchař a restauratér Riccardo Lucque, který v Česku provozuje tři úspěšné restaurace – Aromi, La Finestra a Il Mercato.

V obchodu prodávají denně čerstvé ryby a mořské plody, domácí těstoviny, oleje, pesta, vína, sýry, salámy nebo úžasné pravé italské pečivo z dílny pekaře Mimma z jihoitalské Altamury. Seženete tu i unikátní maso z regionu Marche a na své si přijdou také milovníci sladkého. K mání jsou typické italské dezerty připravované cukrářem Danielem nebo čokoládové pochoutky od Lucie Glaister a Claudia Coralla.

V bistru si můžete dopřát parádní snídani nebo rychlý oběd podle každodenní nabídky. Jídlo vám tu rádi zabalí s sebou. K příjemnému posezení vybízí také bohatý výběr italských vín, parmských šunek, salámů a sýrů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo i káva byly bezchybné. Ale poměr cena/výkon už opravdu překračuje běžné kvalitní kategorie obdobných podniků a pro nebusiness účely bych restauraci nevolil.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Really nice breakfast. Little bit pricy. Excellent service. If you are in for a treat or want to celebrate something, this is the ideal place.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO