Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 181x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Bottega Bistroteka

Riccardo Luque rozšířil své italské impérium o další pražské bistro – La Bottega Bistroteka, a to přímo v gurmánském ráji Gurmet Pasáže Dlouhá v centru Prahy.

Jak už je v jeho podnicích pravidlem, čekají tu na Vás ty nejvybranější italské delikatesy. Ty si můžete buď koupit s sebou, anebo si je vychutnat ve stylovém a uvolněném prostředí živé italské restaurace. Otevřeno je od brzkého rána až do pozdního večera, takže ať Vás popadne chuť na středomořskou kuchyni kdykoli, můžete tu uspokojit své chuťové pohárky.

V nabídce Vás po celý den čekají jednoduchá jídla z těch nejlepších surovin, obědová menu, ale i typické dezerty. To vše z otevřené kuchyně, servírováno v podobě bufetu.

Kromě sýrů, salámů, prosciutta nebo pečiva zde můžete ochutnat i ta nejlepší italská vína a samozřejmě kávu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I love this restaurant. It has become my favorite place to eat and unwind since I've been in town for 4 months now. The staff is excellent and the food is amazing. Thank you!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsem navštívila vícekráte a pokaždé odvedli naprosto perfektní práci a jídlo je fantastické. A jejich zákusky jsou nejlepší. Rozhodně mohu jen doporučit. Praha už má slušnou řádku skvělých restaurací a tato se řadí mezi ně.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO