Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 103x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Bodeguita del Medio

La Bodeguita del Medio je originální kubánská restaurace a bar s atmosférou bohémské Havany, výbornou kuchyní,  divokým interiérem a luxusní polohou u Staroměstského náměstí.

La Bodeguita del Medio je sestřičkou kultovní havanské restaurace, do které na své milované mojito chodíval Ernest Hemingway. Čeká vás tu Kuba se vším všudy.

V restauraci si vedle výborných kubánských jídel pochutnáte na tradiční jihoamerické a kreolské kuchyni. Úžasné jsou zdejší šťavnaté steaky nebo speciality z čerstvých mořských ryb. Vyzkoušet můžete přes 150 karibských koktejlů.

La Bodeguita del Medio hýří barvami a dobrou náladou. Interiér zdobí suvenýry nejen z Kuby, ale i dalších exotických zemí. Na stěnách visí spousta obrazů a fotek. Zajímavé čtení představují fixkami načmárané vzkazy od českých a zahraničních hostů. Pravou kubánskou atmosféru dokreslují proslulá taneční a hudební vystoupení.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí s milou obsluhou. Vynikající jídlo. Není co vytknout. Doporučuji včasnou rezervaci, bývá plno.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jako vždy bezkonkurenční koktejly, výtečné mojito jakéhokoliv druhu. Netušila jsem, že je k dispozici i nekuřácká část, je ale trošku zapadlá a není tak v dohledu "ruch dění", ale pro větší skupinu ideální.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO