Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 98x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Bodeguita del Medio

La Bodeguita del Medio je originální kubánská restaurace a bar s atmosférou bohémské Havany, výbornou kuchyní,  divokým interiérem a luxusní polohou u Staroměstského náměstí.

La Bodeguita del Medio je sestřičkou kultovní havanské restaurace, do které na své milované mojito chodíval Ernest Hemingway. Čeká vás tu Kuba se vším všudy.

V restauraci si vedle výborných kubánských jídel pochutnáte na tradiční jihoamerické a kreolské kuchyni. Úžasné jsou zdejší šťavnaté steaky nebo speciality z čerstvých mořských ryb. Vyzkoušet můžete přes 150 karibských koktejlů.

La Bodeguita del Medio hýří barvami a dobrou náladou. Interiér zdobí suvenýry nejen z Kuby, ale i dalších exotických zemí. Na stěnách visí spousta obrazů a fotek. Zajímavé čtení představují fixkami načmárané vzkazy od českých a zahraničních hostů. Pravou kubánskou atmosféru dokreslují proslulá taneční a hudební vystoupení.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
We had slight trouble with the reservation, but Restu resolved everything for me (HUGE thanks to the nice lady) and otherwise the experience was great. Food was totally delicious and the atmosphere very exclusive (we were seated in the upper part - Cohiba Atmosphere restaurant - and actually felt very under-dressed). 100% would recommend for a stylish, classy date!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborně jsme si pochutnaly na chobotničkách a kreolském jehněčím. Prostředí je zde opravdu jedinečné, dýchne na vás kubánská atmosféra. Personál je moc milý a dokáže poradit. Jediné, co bych změnila, je méně ledu v limonádě, té limonády se tam opravdu moc nevešlo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO