Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 117x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Bodeguita del Medio

La Bodeguita del Medio je originální kubánská restaurace a bar s atmosférou bohémské Havany, výbornou kuchyní, divokým interiérem a luxusní polohou u Staroměstského náměstí.

La Bodeguita del Medio je sestřičkou kultovní havanské restaurace, do které na své milované mojito chodíval Ernest Hemingway. Čeká vás tu Kuba se vším všudy.

V restauraci si vedle výborných kubánských jídel pochutnáte na tradiční jihoamerické a kreolské kuchyni. Úžasné jsou zdejší šťavnaté steaky nebo speciality z čerstvých mořských ryb. Vyzkoušet můžete přes 150 karibských koktejlů.

La Bodeguita del Medio hýří barvami a dobrou náladou. Interiér zdobí suvenýry nejen z Kuby, ale i dalších exotických zemí. Na stěnách visí spousta obrazů a fotek. Zajímavé čtení představují fixy načmárané vzkazy od českých a zahraničních hostů. Pravou kubánskou atmosféru dokreslují proslulá taneční a hudební vystoupení.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyborne jidlo i piti, moc prijemna obsluha, skvela hudba :) Dala jsem si TYGŘÍ KREVETY NA MLADÉ CIBULCE S LILKEM, CUKROVÝM HRÁŠKEM, KOKOSOVÝM MLÉKEM, KORIANDROVÝM KUSKUSEM A OKURKOU a bylo to naprosto luxusni.
Restaurace La Bodeguita del Medio
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Bohužel sem nám tu stala nemilá věc, objednali jsme si polévku a hlavní jídlo, po 20ti minutovém čekání obsluha přinesla hlavní jídlo a na polévku úplně zapomněla, obsluha nabídla jako kompenzaci dezert, případně slevu z účtu, ale nakonec jsme nic nedostali, sice nám byl nabídnut dezert, který jsme i přes předešlou domluvu platili a sleva při placení smešných 5kč.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO