Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 49x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hotel & Steak House Hacienda La Bodega

Autentická restaurace ve španělském stylu, která ve Frýdku - Místku svým hostům již od roku 2004 prezentuje španělskou gastronomickou kulturu se vším všudy. Restaurace v andaluském stylu nabízí výbornou kuchyni (Tapa, Paella, Steak) a příjemné posezení v restauraci s krbem. V letních měsících si atmosféru teplých krajů nejlépe užijete na venkovní zahradě s dětským koutkem. V zimě, ale i v létě za špatného počasí, pak můžete využít k příjemnému posezení zimní zahradu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Nechal jsem si zde doporučit steak a nelitoval jsem, medium-rare vystihli myslím skvěle. Chuťově sladěné jídlo. Partnerka si dala křídla což je vždy sázka do loterie, i zde bylo vše v pořádku. Obsluha byla zřejmě za svou silvestrovskou směnu nerada avšak byla úslužná. Děkuji obsluze za barem!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi spokojena.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný podnik se skvělou obsluhou! Doporučuji pro posezení i ve větší skupině. Měli jsme různá jídla, burgery, steaky a všichni jsme si pochutnali. Doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO