Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 52x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hotel & Steak House Hacienda La Bodega

Autentická restaurace ve španělském stylu, která ve Frýdku - Místku svým hostům již od roku 2004 prezentuje španělskou gastronomickou kulturu se vším všudy. Restaurace v andaluském stylu nabízí výbornou kuchyni (Tapa, Paella, Steak) a příjemné posezení v restauraci s krbem. V letních měsících si atmosféru teplých krajů nejlépe užijete na venkovní zahradě s dětským koutkem. V zimě, ale i v létě za špatného počasí, pak můžete využít k příjemnému posezení zimní zahradu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné místo a atmosféra, příjemný personál, usměvavý a pozorný. Výborný výběr jídel, byli jsme jen na skok a moc nám chutnalo. Hlavní jídlo bylo chutné, nečekali jsme, byli jsme jídlem obslouženi takřka okamžitě. Velmi tuto restauraci doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Hacienda La Bodega je stylová restaurace s příjemným interiérem a s velkým výběrem španělských jídel. Personál byl milý a byl nápomocen s výběrem, jídlo bylo bez připomínek. Příjemný zážitek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vynikající jídlo, široký výběr, milý a ochotný personal, celkem příjemné prostředí, kvalitě odpovídající ceny, často se sem vracíme s rodinou, s přáteli. Rezervace ve frekventovaných časech většinou nutná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO