Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro La Bibiche

Přehled hodnocení
82% celkově
68% personál
67% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Moje první zkušenost s pastrami, takže nemůžu porovnávat, ale sandwich byl dobrý, chuťově vyvážený, ale za příslušnou cenu jsem čekala větší porci. Navíc restaurace zavírala už v 19:30 místo avizovanych 21:00, takže jsme jedli trochu ve spěchu (proto pouze 3 hvězdičky pro obsluhu)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byl jsme poprvé na pastrami a myslím že se zase vrátim protože to bylo vážně exklusivní. Obsluha byla velice milá a ochotná. Prostředí klasického bistra, zasloužilo by větší prostor někde v centru. Jídlo bylo vážně výborné. Měl jsme N.Y. Pastrami s 300g masa takže vážně nářez, k tomu výborný čepovaný cider.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Bistro, v kterém si můžete dát podle mě nejlepší sendviče s pastrami v celé Praze. Jídlu nelze nic vytknout a doporučuji všem, kteří mají rádi sendviče a obdobné jídlo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Takovou restauraci jsem dlouho cekal v Praze. Vynikajici sendvic s pravym Pastrami. Dal jsem si specialitu Hot Pastrami se syrem a domaci majonezou. Presto, ze ten syr byl kvalitni parmeggiano tak bych spis pouzil Emental nebo Cedar.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO