Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro La Bibiche

Bistro, které se specializuje na výrobu pastrami sendvičů. La Bibiche je první bistro v Praze, kde můžete šťavnaté a delikátní pastrami ochutnat. 

Nakládané, uzené a nakonec v páře vařené hovězí hrudí. To se pak krájí na tenké plátky a stává se hlavní přísadou těch nejlepších sendvičů na světě. Pastrami jsou stálicí na menu mnoha newyorských bister, velké slávě se těší ale i v dalších městech Spojených států a západní Evropy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Moje první zkušenost s pastrami, takže nemůžu porovnávat, ale sandwich byl dobrý, chuťově vyvážený, ale za příslušnou cenu jsem čekala větší porci. Navíc restaurace zavírala už v 19:30 místo avizovanych 21:00, takže jsme jedli trochu ve spěchu (proto pouze 3 hvězdičky pro obsluhu)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byl jsme poprvé na pastrami a myslím že se zase vrátim protože to bylo vážně exklusivní. Obsluha byla velice milá a ochotná. Prostředí klasického bistra, zasloužilo by větší prostor někde v centru. Jídlo bylo vážně výborné. Měl jsme N.Y. Pastrami s 300g masa takže vážně nářez, k tomu výborný čepovaný cider.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO