Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro La Bibiche

Bistro, které se specializuje na výrobu pastrami sendvičů. La Bibiche je první bistro v Praze, kde můžete šťavnaté a delikátní pastrami ochutnat. 

Nakládané, uzené a nakonec v páře vařené hovězí hrudí. To se pak krájí na tenké plátky a stává se hlavní přísadou těch nejlepších sendvičů na světě. Pastrami jsou stálicí na menu mnoha newyorských bister, velké slávě se těší ale i v dalších městech Spojených států a západní Evropy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byl jsme poprvé na pastrami a myslím že se zase vrátim protože to bylo vážně exklusivní. Obsluha byla velice milá a ochotná. Prostředí klasického bistra, zasloužilo by větší prostor někde v centru. Jídlo bylo vážně výborné. Měl jsme N.Y. Pastrami s 300g masa takže vážně nářez, k tomu výborný čepovaný cider.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Bistro, v kterém si můžete dát podle mě nejlepší sendviče s pastrami v celé Praze. Jídlu nelze nic vytknout a doporučuji všem, kteří mají rádi sendviče a obdobné jídlo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO