Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 10x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Arepería

Přehled hodnocení
87% celkově
84% personál
75% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 2x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Trochu malinkaty podnik, ale za to moc prijemny, utulne prostredi, personal a uzasne chutne jidla z Venezuely, nevedeli sme si vybrat, tak jsme si dali degustacni talir a muzu jen doporucit! ochutnate vse z Venezuely!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Našli jsme si tuto restauraci na Restu mezi novými a řekli si, že zkusíme nabízenou cizokrajnou kuchyni. Restaurace je malá, obsluha příjemná, přátelská, vysvětlí, z čeho ta jídla jsou a jakou chuť můžete očekávat, jenom si popovídá jen s těmi, co umí anglicky. Jako lákadlo můžete vnímat nabídku jihoamerických rumů a to jak známých značek, tak lokálních, které jsme jinde v nabídce nepotkali. Držíme majiteli palce, ať mu business běží.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Areperie opět nezklamala. Využili jsme středeční akce 1+1 arepa zdarma. Obsluha je milá, porstědí je velmi příjemné a arepa Reina Pepiada s avokádem a kuřetem skutečně nemá chybu. Už teď se těším na příště.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsem objevil náhodou a mile mě překvapila svou nabídkou jídel během oběda- vynikající hovězí pabellón se smaženými banány nebo vepřové patacon i chutná zeleninová polévka.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí restaurace bylo příjemné, až na to, že personál nám za zády z ulice do kuchyně tahal velkoobjemová balení surovin. Obsluha fajn, ale kromě jihoamerického původu měla i jihoamerické tempo, takže na (studené) nápoje jsme čekali snad čtvrt hodiny, ač jsme v restauraci byli sami. Zklamáním bylo jídlo: hezky vypadalo (viz foto), na chuť dobré, z originálních surovin (maniok, zeleninové banány...), ale vše to byly smažené nebo aspoň pečené taštičky a placičky, takže i škrobovité nebo moučné. Všechna naše jídla byla tohoto typu, a to jsme měli různá včetně ochutnávkového talíře. V jídelníčku jsem třeba neviděl ryby, ač je Venezuela přímořský stát... Takže nám ani nevadilo, že porce byly celkem malé -- měli jsme žaludky plné, či spíše těžké. Jsem rád, že jsem tam byl, ale už tam nepůjdu.
Restaurace La Arepería
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dala jsem si z denního menu (myslím, že ji mají každý čtvrtek) hutnou polévku Chupe de pollo. Moc mi chutnají thajské polévky z kokosového mléka a s koriandrem. A byla to nejlepší polévka, kterou jsem kdy jedla. Byly v ní i brambory, kuřecí maso a dokonce i avokádo !!! Prostě zážitek. K ní byla ještě malá arepa, podle arepas se toto místo i jmenuje La Arepería. Jsou to takové placičky něco jako pita, ale z kukuřičné mouky, bez lepku a zdravé. Normálně plněné masem, sýrem, nebo zeleninou. Obsluha a prostředí a muzika vše super. Doporučuji. A hezké toalety ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Excellent! Great latin food. I was pleasantly surprised. Very authentic and a nice ambience.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO