Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace L'Osteria

L’Osteria je ideálním místem pro posezení s přáteli, ochutnávku výborných vín v BIO kvalitě doprovázenou jednoduchým menu středomořské kuchyně a čerstvými domácími těstovinami. Podnik s rodinnou atmosférou vaří rodilý Ital. Každý den podle nakoupených surovin mají celo-denní lístek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velice příjemná a prostorná. Prostředí členité a příjemné i pro uzavřené skupiny - oddělený salonek. Je také dobře posazená-nedaleko tramvajové zastávky. Jídlo velice dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Sympatický podnik kousek od Vinohradského divadla. Mají úžasné italské speciality, nejen pastu. Prostředí velmi příjemné a útulné. Obsluha byla milá, ale pomalejší. Poměrně vysoké ceny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO