Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar L' Fleur

Přehled hodnocení
98% celkově
97% personál
98% prostředí
97% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto famózní drinky a skvělá obsluha, která ví co dělá. Nemají problém poradit skvělý drink dle vlastních preferencí. Příjemné prostředí a dobrý výběr hudby. Za mě mnohem lepší než Tretters.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dorazili jsme ve čtyřech lidech. Hned při vstupu na mě dýchla skvělá atmosféra baru. Profesionální chování, perfektní znalost barmana. Všichni jsme si jenom řekli, jsou chuť bychom chtěli a za chvíli se nám nesly koktejly, chuťově jedinečné a výtečné. Byl to zážitek. Vřele doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Aktuálně nejlepší bar v Praze podle mého mínění. Velmi doporučuji Madinina Milk Punch, Temehani a The vert & passiflore. Obsluha/barmani skvělí. Určitě Vám rádi pomohou s výběrem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi originální a příjemné prostředí, velmi pozorní a komunikativní barmani. Skvěle doporučí drink, namíchají vám ho na míru a ještě vám k němu řeknou nějaký příběh. Karafa vody a oříšky jako pozornost. Skvělé místo pro originální drinky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvostný koktejlový bar v centru Prahy! V prostředí, které přímo svádí k romatickému posezení se hostů okamžitě ujímá naprosto profesionální personál, který umí nabídnout koktejl přímo na míru, podle momentální chuti hosta, ačkoli on sám ani neví, co vlastně chce :) Všechny nápoje jsou naprosto špičkové, stylové vybavení je vkusně doplněno příjemnou hudbou. Prostě dokonalé!
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Skvělý nový bar kousek od Dlouhé. Vyzkoušeli jsme několik signature drinků a většina z nich byla originální a skvělá (např. Satin Rose). Jedinou výtkou je jeden z barmanů, který byl celkem nepříjemný a v porovnání s ostatními podobnými bary příliš neporadil. Druhý barman byl skvělý!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfect bar with really professional service, barman knows almost everything what you want to know about drinks. Le President is perfect, balanced amount of alcohol, I can recommend
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Téměř dokonalý zážitek - barmani, kteří znají historii sand každé lahve na baru, fantastické signature koktejly a útulné prostředí udělaly svoje :). Drobná vada na kráse - k tataráku automaticky donesli topinky nasucho - stále si stojím za svým, že je právem hosta si ničit žlučník klasickými topinkami dle uvážení, takže bych přivítala, kdyby se obsluha dotázala.. Jinak výborná zkušenost.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO