Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar L' Fleur

Přehled hodnocení
98% celkově
96% personál
96% prostředí
96% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dorazili jsme ve čtyřech lidech. Hned při vstupu na mě dýchla skvělá atmosféra baru. Profesionální chování, perfektní znalost barmana. Všichni jsme si jenom řekli, jsou chuť bychom chtěli a za chvíli se nám nesly koktejly, chuťově jedinečné a výtečné. Byl to zážitek. Vřele doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Aktuálně nejlepší bar v Praze podle mého mínění. Velmi doporučuji Madinina Milk Punch, Temehani a The vert & passiflore. Obsluha/barmani skvělí. Určitě Vám rádi pomohou s výběrem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi originální a příjemné prostředí, velmi pozorní a komunikativní barmani. Skvěle doporučí drink, namíchají vám ho na míru a ještě vám k němu řeknou nějaký příběh. Karafa vody a oříšky jako pozornost. Skvělé místo pro originální drinky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvostný koktejlový bar v centru Prahy! V prostředí, které přímo svádí k romatickému posezení se hostů okamžitě ujímá naprosto profesionální personál, který umí nabídnout koktejl přímo na míru, podle momentální chuti hosta, ačkoli on sám ani neví, co vlastně chce :) Všechny nápoje jsou naprosto špičkové, stylové vybavení je vkusně doplněno příjemnou hudbou. Prostě dokonalé!
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Skvělý nový bar kousek od Dlouhé. Vyzkoušeli jsme několik signature drinků a většina z nich byla originální a skvělá (např. Satin Rose). Jedinou výtkou je jeden z barmanů, který byl celkem nepříjemný a v porovnání s ostatními podobnými bary příliš neporadil. Druhý barman byl skvělý!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfect bar with really professional service, barman knows almost everything what you want to know about drinks. Le President is perfect, balanced amount of alcohol, I can recommend
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Téměř dokonalý zážitek - barmani, kteří znají historii sand každé lahve na baru, fantastické signature koktejly a útulné prostředí udělaly svoje :). Drobná vada na kráse - k tataráku automaticky donesli topinky nasucho - stále si stojím za svým, že je právem hosta si ničit žlučník klasickými topinkami dle uvážení, takže bych přivítala, kdyby se obsluha dotázala.. Jinak výborná zkušenost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
One of my most favorite bars at the moment. Great menu and great feeling for drinks. As it is new, it is not overcrowded yet like the other bars and the Barkeeper can take care of you. Simply love this place. Staff has a professional attitude and the customer service is great!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO