Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 21x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Květnice

Restaurace Květnice je tradiční restaurací, ve které Vám nabídneme poctivou českou i zahraniční kuchyni připravenou ze sezónních a lokálních surovin té nejvyšší kvality. Krásný interiér pro celoroční provoz i venkovní terasa a přilehlý rybník pro letní měsíce. Dvoupatrový prostor disponuje i soukromým salonkem, a je vhodný pro nejrůznější typy oslav, svatby i firemní večírky. Po celý rok pro Vás připravujeme tematické akce, během kterých si na své přijdou gurmáni, děti i fanoušci hudby a tance. Na malé návštěvníky jsme připraveni speciálním dětským menu a herním koutkem. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci mohu doporučit, vždycky si velmi pochutnáme, ať zvolíme cokoliv. Obsluha je vždy milá a ochotná. Velmi oceňuji hřiště pro děti, kde si mohou děti ukrátit chvíli před tím, než je jídlo hotové.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace u rybníka s labutěmi a kačenkami, dětské hřiště, živí králíčci. Sýrová pizza byla dobrá, dětský řízek s kaší také (na tom se přece jen nedá nic zkazit) , kuřecí křidélka na medu s ořechy byly už horší. Křidélka byla vysušená a úplně se nepodařilo sladit chutě. Domácí jahodová limonáda za 50,- bez jahod :-( ..... v době zralých jahod, tam mohla alespoň jedna plavat.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO