Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Květnice

Restaurace Květnice je tradiční restaurací, ve které Vám nabídneme poctivou českou i zahraniční kuchyni připravenou ze sezónních a lokálních surovin té nejvyšší kvality. Krásný interiér pro celoroční provoz i venkovní terasa a přilehlý rybník pro letní měsíce. Dvoupatrový prostor disponuje i soukromým salonkem, a je vhodný pro nejrůznější typy oslav, svatby i firemní večírky. Po celý rok pro Vás připravujeme tematické akce, během kterých si na své přijdou gurmáni, děti i fanoušci hudby a tance. Na malé návštěvníky jsme připraveni speciálním dětským menu a herním koutkem. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Super napad s tematicky zamerenym vikendem (rizky), bohuzel procesne moc nepripravene - cekali jsme na jidlo 45min
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci jsem byl jiz 3x v lete na zahrádce, a dnes poprvé uvnitr. Velkým zklamáním byla teplota uvnitr, panovala zde velka zima. Vnitřní neni zádné topeni, pouze živý krb, který bohužel jen skomiral a v zadnem případe nemohl ohřát velký prostor. Celkove mam dojem, ze restaurace šla ve své úrovni dolu, personal bez dresscodu a spíše jen průměrný. Restauraci bych doporučil pouze jen pro běžné jidlo, v zadnem případe nečekejte gastro zážitek a super servis.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí, jídlo i obsluha super. Nový majitel rozšířil záběr z italské kuchyně na mezinárodní, ale určitě k prospěchu. Jenom bych zrušil tu kuřáckou část nahoře...často to jde cítit i dolů.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO