Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kulový blesk

Hospoda u Ípáku, tedy na místě se skvělou dostupností, ať už jste z Bohnic, Dejvic nebo Jižňáku…. Očekávejte 17+11 rotujících píp, českou kuchyni, 3 salónky, kompletně nekuřáckou restauraci, zimní i letní zahrádku. Každý den připravují měnící se večerní nabídku. Stálicemi jsou jídla jako Burger, žebra, kolena, křídla, steaky, salát a tataráky. Na čepu piva ze středních, malých či úplně nejmenších pivovárků s vyčerpávajícími informacemi o daném pivu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pivo, skvělé jídlo, obsluha znalá.... Skvělá hospoda kde rád a často zavitám . Hlavně doporučuji sledovat nabidku jídel kde se čas od času mihnou zajímavé věci jako vepřové ocásky apod.
Restaurace Kulový blesk
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná a hezká nekuřácká hospoda, kde mají velký výběr malých pivovarů. Určitě doporučuju sem zajít. Jídlo je taky dobré. Jen mi vadí, že neberou karty a mají málo toalet.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO