Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 18x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro Kuizin

Přehled hodnocení
90% celkově
93% personál
82% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 3x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnešní absolutně top výběr z menu: Risotto s lesními houbami a medvědím česnekem kralovalo ve své jednoduchosti a přitom rafinovanosti ingrediencí a následné chuti. Vřele doporučuji :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
If you ever try Bistro Kuizin delicious Gnocchi with Moravian wild boar ragout it is almost impossible not to come back wheh it is on the menu and even more difficult to choose something else. Great Friday lunch.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
As usual, it was a great place for a quick lunch. The prices are reasonable, the food is excellent - always interesting in variety and taste. And I always like to return to where smiling face accompany the food :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Excelentní kuchyně, neopakovatelný gurmánský zážitek. Jednoduché, naprosto skvělé. Obchodní oběd nebo jen tak s přáteli, vřele doporučuji.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Nerada píši negativní recenzi, ale bohužel návštěva bistra pro nás nebyla příjemná. Pro nekuřáky je již velké zklamání, že hezký interiérový prostor bistra je rezervován pro kuřáky, a nekuřáci jsou "vyhnáni" ven do pasáže, která tak příjemná již není. Problémem ale nastává samotný výběr jídla. Šťáva by se neměla nazývat domácí limonádou, dezertní perník byl poněkud oschlý a poskládaný z posledních kousků, co zbyly. Tapas talíř bohužel neobsahoval paštiku, jak bylo psáno v menu, ale cizrnou pomazánku (použitou z jiného jídla v menu), a sýr, který neměl být plísnivý, byl plesnivý. Nicméně mrkvové polévce s pomeranči nemám co vyčítat a ráda bych si jí dala znovu. Bohužel asi už ne v tomto bistru.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
pochutiny průměrné, těšil jsem se na koprovku, ale byla slabá a studená.......švestkový knedlík rovněž, vyšší hodnocení snese výborný celerový krém s jablkem...dobrý nápad...vína s výjímkou neuburského od Šomana průměrná až spíše podprůměrná, a neuburské došlo.....
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byly jsme tu s kolegyní na obědě a bylo to vynikající! Polední menu sice trochu dražší, ale stojí za to. Daly jsme si noky s ragú z divočáka a kdyby to bylo možné, vylízaly bychom talíře :)) milá obsluha, prostředí ideální spíš na business schůzky, určitě přijdeme zas a doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva Bistra Kuizin v době oběda na nás udělala velmi dobrý dojem. Jídlo bylo opravdu velmi dobré za přijatelnou cenu. Jediným záporem byla dlouhé čekání - 25 minut mi při hotovce připadá opravdu příliš. Naštěstí jsme nepospíchali zpět, takže za nás v pořádku.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO