Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 10x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro Kuizin

Přehled hodnocení
95% celkově
90% personál
87% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byly jsme tu s kolegyní na obědě a bylo to vynikající! Polední menu sice trochu dražší, ale stojí za to. Daly jsme si noky s ragú z divočáka a kdyby to bylo možné, vylízaly bychom talíře :)) milá obsluha, prostředí ideální spíš na business schůzky, určitě přijdeme zas a doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva Bistra Kuizin v době oběda na nás udělala velmi dobrý dojem. Jídlo bylo opravdu velmi dobré za přijatelnou cenu. Jediným záporem byla dlouhé čekání - 25 minut mi při hotovce připadá opravdu příliš. Naštěstí jsme nepospíchali zpět, takže za nás v pořádku.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Nepodíval jsem se dopředu na lokalitu, takže mě trochu zaskočilo umístění bistra v pasáži Burzovního paláce. V 9 hodin ráno jsme tu navíc byli úplně sami, takže snídat v naprosto prázdném podniku úplně body nepřidalo. Prostředí je ale jinak docela hezké, jídlo je fajn, káva spíš průměr. Největším pozitivem byla příjemná obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
První ale určitě ne poslední návštěva, milé překvapení, že i v centru města se dá výborně najíst za přijatelné ceny, pouze vína jsou cenově trochu výše. Zajímavá a chutná kombinace francouzské úpravy masa a českých knedlíků.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme velice spokojeni. Jídlo bylo výborné. Jen moučník byl velikostí symbolický :-) I když jsme čekali pouze ochutnávku tří moučníků, jejich velikost byla opravdu miniaturní.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Máme rádi to vzdušné prostředí s horním denním světlem. Jídlo je absolutně čerstvé, salátové listy křupají, nejsou zvadlé, jako skoro ve všech ostatních restauracích. A ceny jsou také rozumné. Majitelé, manželský pár Stefan a Tereza se osobně u stolu zajímali, jak jsme byli spokojeni. Jen nám chyběla obvyklá sklenička vody ke kávě.
Bistro Kuizin Bistro Kuizin Bistro Kuizin
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné, vzdušné nekuřácké prostředí, připomínající zahradu, ale přesto uvnitř budovy a přilehlá restaurace kde se smí kouřit. Jídelní lístek není rozsáhlý, ale nabízí pro každého něco a to v gurmánské kvalitě. Přitom ceny jsou jako všude jinde. Bílé ubrusy a prostředí designově sladěné. Majitelé, pan Stefan a paní Tereza jsou velice srdeční a ochotní. Stejně tak i obsluha. Měli jsme výtečný domácí vývar, telecí paštiku, jahodové knedlíky s vynikající omáčkou a poctivou koprovou omáčkou. Velice doporučujeme!
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Mily podnik s vybornou obsluhou. Jidlo za prekvapive nizke ceny z prijemne strucneho a denne obmenovaneho menu bylo vyborne. Navic, servirovane na opravdu hezkem servisu. Rozhodne stoji za navstevu!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO