Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 14x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro Kuizin

Přehled hodnocení
86% celkově
90% personál
83% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 3x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Nerada píši negativní recenzi, ale bohužel návštěva bistra pro nás nebyla příjemná. Pro nekuřáky je již velké zklamání, že hezký interiérový prostor bistra je rezervován pro kuřáky, a nekuřáci jsou "vyhnáni" ven do pasáže, která tak příjemná již není. Problémem ale nastává samotný výběr jídla. Šťáva by se neměla nazývat domácí limonádou, dezertní perník byl poněkud oschlý a poskládaný z posledních kousků, co zbyly. Tapas talíř bohužel neobsahoval paštiku, jak bylo psáno v menu, ale cizrnou pomazánku (použitou z jiného jídla v menu), a sýr, který neměl být plísnivý, byl plesnivý. Nicméně mrkvové polévce s pomeranči nemám co vyčítat a ráda bych si jí dala znovu. Bohužel asi už ne v tomto bistru.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
pochutiny průměrné, těšil jsem se na koprovku, ale byla slabá a studená.......švestkový knedlík rovněž, vyšší hodnocení snese výborný celerový krém s jablkem...dobrý nápad...vína s výjímkou neuburského od Šomana průměrná až spíše podprůměrná, a neuburské došlo.....
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byly jsme tu s kolegyní na obědě a bylo to vynikající! Polední menu sice trochu dražší, ale stojí za to. Daly jsme si noky s ragú z divočáka a kdyby to bylo možné, vylízaly bychom talíře :)) milá obsluha, prostředí ideální spíš na business schůzky, určitě přijdeme zas a doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva Bistra Kuizin v době oběda na nás udělala velmi dobrý dojem. Jídlo bylo opravdu velmi dobré za přijatelnou cenu. Jediným záporem byla dlouhé čekání - 25 minut mi při hotovce připadá opravdu příliš. Naštěstí jsme nepospíchali zpět, takže za nás v pořádku.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Nepodíval jsem se dopředu na lokalitu, takže mě trochu zaskočilo umístění bistra v pasáži Burzovního paláce. V 9 hodin ráno jsme tu navíc byli úplně sami, takže snídat v naprosto prázdném podniku úplně body nepřidalo. Prostředí je ale jinak docela hezké, jídlo je fajn, káva spíš průměr. Největším pozitivem byla příjemná obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
První ale určitě ne poslední návštěva, milé překvapení, že i v centru města se dá výborně najíst za přijatelné ceny, pouze vína jsou cenově trochu výše. Zajímavá a chutná kombinace francouzské úpravy masa a českých knedlíků.
Zobrazit reakci restaurace
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO