Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 10x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro Kuizin

Jedinečné a neobvyklé kulinární zážitky, založené na konceptu spojujícím to nejlepší z české a francouzské kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byly jsme tu s kolegyní na obědě a bylo to vynikající! Polední menu sice trochu dražší, ale stojí za to. Daly jsme si noky s ragú z divočáka a kdyby to bylo možné, vylízaly bychom talíře :)) milá obsluha, prostředí ideální spíš na business schůzky, určitě přijdeme zas a doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva Bistra Kuizin v době oběda na nás udělala velmi dobrý dojem. Jídlo bylo opravdu velmi dobré za přijatelnou cenu. Jediným záporem byla dlouhé čekání - 25 minut mi při hotovce připadá opravdu příliš. Naštěstí jsme nepospíchali zpět, takže za nás v pořádku.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Nepodíval jsem se dopředu na lokalitu, takže mě trochu zaskočilo umístění bistra v pasáži Burzovního paláce. V 9 hodin ráno jsme tu navíc byli úplně sami, takže snídat v naprosto prázdném podniku úplně body nepřidalo. Prostředí je ale jinak docela hezké, jídlo je fajn, káva spíš průměr. Největším pozitivem byla příjemná obsluha.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO