Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kubánská restaurace Cuba Liberta

Kubánská restaurace v průjezdu naproti Komornímu divadlu na sebe zvenčí upozorňuje malbami na fasádě a bohatým proskleným vstupem. Uvnitř Vás čeká příjemný, svěží a výtvarně zdařilý interiér evokujicí atmosféru Havany 30. let minulého století. Ale nejen očima je člověk živ, takže atmosféru doplňuje kubánská hudba (nejen salsa nebo Buena Vista Social Club) a především kubánské speciality, 17 druhů tapas, v době obědů pak hotovky z naší i kubánské kuchyně v ceně od 69 Kč. Pokrmy můžete zapít kubánským pivem, Kolumbijskou či kubánskou kávou, více než třiceti druhy rumů a spoustou míchaných nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Kubánská restaurace Cuba Liberta
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
K vínu jsme požádali o džbánek vody. Reakce servírky byla, že mají pouze jeden a pokud nás uvidí ostatní stoly, budou jej chtít taky. Poté nás odkázala na kolegu. Dle něj džbánky byly původně dva, ale rozbyly se, a tak se rozhodli nové nekupovat. Doufám, že se do další návštěvy nerozbijou všechny skleničky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO