Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

KU Bar & Lounge

KU Bar & Lounge patří mezi nejoblíbenější bary a kluby v centru Prahy. Nachází se v Rytířské ulici, jen pár metrů od stanice metra Můstek. KU Bar & Lounge je proslulý výtečnými míchanými koktejly, jedinečným jídelním menu a v neposlední řadě skvělým výběrem hudby. Od pondělí do neděle zde vystupují ti nejlepší čeští i zahraniční DJs, pod jejichž taktovkou se často klidné prostředí lounge baru mění v místo, kde se odehrávají ty nejlepší party ve městě. Mezi návštěvníky patří cizinci z celého světa, místní zákazníci a především krásné slečny. Jsou tu pro vás sedm dní v týdnu. Můžete se těšit na jedinečný zážitek v KU Bar & Lounge. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nebápadný bar, který jsme na ulici chvíli hledali, nás mile překvapil širokou nabídkou koltejlů a výborným vínem. Obsluha perfektní, prostředí unikátní. Doporučuji jak s partou přátel, tak i na intimnější rande
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem byl na večerní menu. Skvělá poloha přímo v centru, sympatický usměvavý personál a krásné prostředí. Jídlo taktéž výborné. Určitě budu chodit častěji. Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
KU Bar je jeden z podniků, kam chodívám s přáteli na posezení nejraději. Jídlo a hlavně pití je vždy dobře připravené a kvalitní. Co se týče servisu, nemám žádnou připomínku. Je zde také velmi příjemné prostředí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO