Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 208x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Krystal Bistro

Krystal Bistro je oblíbený podnik v srdci Karlína. Vaří tu tradiční jídla z čerstvých českých surovin. „Naším cílem je oprášit léty prověřené tradiční recepty, obnovit náš respekt pro tato krásná jídla, dovézt je k dokonalosti a opět vyzvednout na výsluní. Naše kuchyně není o drahých exotických surovinách, ale o kvalitních domácích produktech zpracovaných s péčí a láskou, která jim náleží,” představuje restaurace svou vizi. Příjemnou atmosféru dokresluje i elegantně zařízený interiér.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Nějak to mám v paměti lepší. Servis velmi ochotný, ale bohužel ne z nejrychlejších. Na jídelním lístku raději hledejte závan Francie nez burger. Ten umí jinde líp.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I always enjoy lunch in Krystal Bistro. We usually go here for lunch once per month and we are satisfied.
Krystal Bistro
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Krystal Bistro je hojně navštěvovaným podnikem v Karlíně. Oblíbenost je pravděpodobně i důvodem pro citelné celkové zdražení kompletní nabídky jídel i nápojů (oproti minulému roku). Kvalita nicméně i nadále perfektní a obsluha milá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO