Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 272x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Krystal Bistro

Krystal Bistro je oblíbený podnik v srdci Karlína. Vaří tu tradiční jídla z čerstvých českých surovin. „Naším cílem je oprášit léty prověřené tradiční recepty, obnovit náš respekt pro tato krásná jídla, dovézt je k dokonalosti a opět vyzvednout na výsluní. Naše kuchyně není o drahých exotických surovinách, ale o kvalitních domácích produktech zpracovaných s péčí a láskou, která jim náleží,” představuje restaurace svou vizi. Příjemnou atmosféru dokresluje i elegantně zařízený interiér.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy ÚŽASNÉ, jídlo, obsluha, pivo Matuška, prostě super a nikdy nezklame:-) opravdu můžeme jen doporučit při jakékoli příležitosti. Mozaika je opravdu seskládána z malých součástek, které do sebe skcěle zapadají:-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající telecí řízek na přepuštěném másle je specialita, na kterou se budu vždy rád vracet. Nicméně zbytek jídelního lístku v průběhu let poněkud ztratil na atraktivitě a novinky jsou až příliš kulinářsky výstřední. Osobně bych doporučil "back to basics" :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO