Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Krusta řemeslná pekárna & restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jjsem na obědě a opravdu jsem byl spokojen. Zapečené palačinky se špenatem a nivou byly výborné. Rád se zde vždy zastavím i na kávu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dnes ráno se mi opět přihodilo, že obsluha je nepříjemná až otrávená. Velmi to kazí jinak dobrý dojem z produktu jako celku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemny start do noveho dne. Snidane byla moc dobra, jen v nabidce caju by se mohli zlepsit. Narusuje to jiz zazity standard. Doporucuji sem zajit take na obed.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Menší řetězec pekáren, které dokonale napodobují atmosféru pekáren ve Francii. Ať už výrobky nebo interiérem, k tomu do pozadí hraji příjemné francouzské písně:) Croissant byl bohužel trošku sušší, ale jinak z občasného nákupu mohu říct, ze pečivo je opravdu autentické a výborné. Doporučuji!
Krusta řemeslná pekárna & restaurant
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Jednou jsme zašli na kávu před devátou večer a od slečny, která věděla co děla jsme dostali vynikající šálek. Podruhé jsme se zastavili už v době, kdy je nonstop okénko a paní za pultem nám při objednání espressa machiato přinesla lungo s mlékem.. Jinak ale moc příjemné prostředí a chutné pečivo.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO