Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Krusta řemeslná pekárna & restaurant

Ve Vodičkově ulici je soustředěna samotná výroba pečiva, proto zde můžete najít opravdu to nejčerstvější pečivo, přímo z rukou pekaře. Kromě obchodu s pečivem, čerstvými saláty a hand-made výrobky Krusta koncept zahrnuje také restauraci s poctivou domácí kuchyní a klidnou kavárenskou část k nerušenému posezení u výběrové kávy, nebo s přáteli u skleničky dobrého vína.  

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jjsem na obědě a opravdu jsem byl spokojen. Zapečené palačinky se špenatem a nivou byly výborné. Rád se zde vždy zastavím i na kávu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dnes ráno se mi opět přihodilo, že obsluha je nepříjemná až otrávená. Velmi to kazí jinak dobrý dojem z produktu jako celku.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Jednou jsme zašli na kávu před devátou večer a od slečny, která věděla co děla jsme dostali vynikající šálek. Podruhé jsme se zastavili už v době, kdy je nonstop okénko a paní za pultem nám při objednání espressa machiato přinesla lungo s mlékem.. Jinak ale moc příjemné prostředí a chutné pečivo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO