Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Křížovnická bašta

Restaurace nejen s českou kuchyní, ale také mezinárodními specialitami. Možnost pořádat všechny druhy společenských a to jak veřejných, tak i soukromých, firemních akcí - zajištění rautů. Vhodné pro pořádání svateb. Denně je pro Vás připravena polední nabídka. Restaurace je rozdělena na tři části - hlavní část, posezení v patře a zimní zahrádka s vytápěnou podlahou a s překrásným romantickým výhledem na rybník.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Naprosto dokonale !!!

 • Uživatelská fotka z Křížovnická bašta
 • Uživatelská fotka z Křížovnická bašta
Duracel
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Pokud chcete spatné jídlo s neochotným personálem v hezkém prostředí... Jídlo bylo skoro studené, to se stane. Ale když vám přinesou i studené kafe to už je unikát. Šťouchané brambory se nedaly jíst. Nealko nápoje rozlévané z PET lahví, džusy krabicáky z Makra - hnus! Rozhodně nedoporučuji návštěvu.

Slávek Novák
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba