Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Kristin Hrádek

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je v krásném prostředí, personál byl milý a ochotný. Na můj vkus byly porce příliš veliké a takové mohutné. Možná to bylo špatným výběrem z mé strany, někdo má velké porce v oblibě. Předkrm s kozím sýrem byl na mne příliš kořeněný- měla jsem gratinované žampiony s kozím sýrem a ten přes koření nebyl skoro cítit. Líčka průměrná, dezert na pohled asi sliboval více, než pak nabídl . Takže za mě slušný průměr, trošku za očekáváním.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná zvěřina v pěkném prostředí. Grilovaný hřbet na houbách byl bezkonkurenční, stejně jako paštika s domácími brusinkami. I ostatní jídla byla chutná, ale tato zkrátka lepší než ostatní.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělý páteční večer, jídlo super, jako předkrm doporučuji paštiku za sympatických 85 korun, z hlavních chodů nejlepší zvěřinová kýta s perníkovou omáčkou. Personál super, sice trošku neměli 100 % přehled jaká vína jsou v nabídce, ale vše aktivně řešili. Za další návštěvu to stojí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pěkné prostředí, příjemná zašívàrna. Specializují se na zvěřinu a jídlo nám velmi chutnalo.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO