Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Kristin Hrádek

Kristin Hrádek je malé lovecké sídlo z 18. století a hotelová restaurace má za cíl předkládat Vám kvalitní českou a zvěřinovou kuchyni se zaměřením na původní recepturu nabízených pokrmů. Velký důraz zde kladou na pečlivý výběr čerstvých surovin. Osobitost a domácí charakter umocňují vybrané staročeské speciality, vhodně doplněné i o několik jídel světové kuchyně. Za příznivého počasí je otevřená i letní kuchyně s krytou venkovní terasou a dětským hřištěm.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je v krásném prostředí, personál byl milý a ochotný. Na můj vkus byly porce příliš veliké a takové mohutné. Možná to bylo špatným výběrem z mé strany, někdo má velké porce v oblibě. Předkrm s kozím sýrem byl na mne příliš kořeněný- měla jsem gratinované žampiony s kozím sýrem a ten přes koření nebyl skoro cítit. Líčka průměrná, dezert na pohled asi sliboval více, než pak nabídl . Takže za mě slušný průměr, trošku za očekáváním.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná zvěřina v pěkném prostředí. Grilovaný hřbet na houbách byl bezkonkurenční, stejně jako paštika s domácími brusinkami. I ostatní jídla byla chutná, ale tato zkrátka lepší než ostatní.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO