Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 76x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kredenc Restaurant

Přehled hodnocení
84% celkově
79% personál
84% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 27x
4 32x
3 15x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Třetí návštěva během měsíce. Po menším problému s rezervací místa nám obsluha vyšla vstříc a dala nám náhradní stůl v 1. patře. Všem jídlo chutnalo. Výtka k Chutney z pečené cibule: prosím doplnit do jídeláku, že chutney je s rozinkami. Já je třeba nejím a všechny jsem je musel dát stranou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rande s manželkou, ona si dala opět plněný Chuck Tender, tentokrát ovšem krapet tuhý. Já jsem si dal nejlibovější steak v nabídce - Diamond a byl vynikající. Dojem trochu pokazily gratinované brambory, kt. nebyly čerstvé a na okraji misky načernalé.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
První návštěva Kredence velmi milá překvapila. Moderní restaurace s profi obsluhou a velmi dobrý jídlem. Dali jsme si plněný Chuck Tender a vepřovou panenku a obě jídla nám moc chutnala.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Kredenc je prostě sázka na jistotu. Vynikající masa, skvělé umístění, příjemné prostředí - vše jak má být, a to za velmi příznivé ceny. Chodíme tam pravidelně a nehodláme zatím tuto tradici měnit.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Nenechte se odradit ošklivostí budovy. Prostředí v restauraci je překvapivě příjemné. Jídlo bylo výborné, na čemž se shodla celá naše devítičlenná skupina. Jediná výtka směřuje k tomu, že jsme příliš dlouho čekali na objednání jídla.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Sympaticka restaurace, byli jsme na denní menu a spokojenost. Netrefili tedy napoprvé správnou polévku, ale slušně se omluvili a chybu napravili. Celkově takový kvalitní průměr na oběd v centru
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opet vyborne ako vzdy. Od personalu, poliecky a vyborneho masa. Jedine malicke minus, ze uz nemali creme brule, ale tak to na dobrom pocite z navstevy nic nemeni :)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace s prostředím, je možnost sedět i na předzahrádce. Obsluha mi přišla trochu zmatená, jídlo nebylo špatné, ale nijak nadšeni jsme nebyli - řekla bych, že takový průměr.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Kredenc je podle mě fajn restaurace. Příjemné prostředí, jen u personálu jsem měl pocit, že je trochu přetažený. K jídlu jsme měli mix gril s pepřovou omáčkou. Omáčka byla trochu hrudkovitá, kuře mělo divnou chuť, vepřové bylo OK a pupek byl super. Celkem vzato jsem byl spokojený, ale ne uchvácený :-).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení, rozumné ceny, snad jen jsme poměrně dlouho čekali na jídlo, ale byla jsme velká skupinka. Navštíveno na doporučení a celkově spokojenost..

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO