Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 93x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kredenc Restaurant

Přehled hodnocení
85% celkově
81% personál
85% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 35x
4 40x
3 16x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pokaždé skvělá zkušenost. Do Kredence ráda chodím sama a též ráda přivádím přátele. V útulném prostředí restaurace kousek od zastávky dostanete od usměvavé obsluhy prvotřídní jídlo (dobré je všechno, ale osobně doporučuju steaky na kameni).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do Kredence se s manzelkou radi vracime, ja hlavne na Diamond steak, ktery je vzdy spravne propeceny a za rozumnou cenu. Cokoladove sufle taky moc dobre, prijdeme zas!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jeden z mých nejoblíbenějších podniků vůbec. Vynikající čerstvé kvalitní maso (nikde jinde mi tak nechutnalo "obyčejné" kuřecí, o hovězím ani nemluvím), útulné stylové prostředí, milá ochotná obsluha, kvalitní nápoje, a to vše za příznivé ceny. Chodím sem pravidelně a pokaždé, co dovedu nějaké kamarády poprvé, také si to moc pochvalují.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Před návštěvou divadla Járy Cimrmana jsme zavítali do nedaleké restaurace Kredenc. Nápoje jako káva a čaj uspěli na výbornou. Taktéž nabídka dezertů. Obsluha příjemná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi hezká restaurace, kde umí načepovat pivo a udělat opravdu dobré espresso. Obsluha působí profesionálně a někteří členové jsou velmi "lidští" a dokáží i pobavit. Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Zjistil jsem, že jakmile na restu najdu pár podniků, který mi vyhovují, jen těžko hledám nové. Kredenc je jeden z nich... Opět skvělá návštěva a ten interiér opravdu žeru.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi mě návštěva potěšila. Bylo velmi milé překvapení do jakých talířů jsme dostali polévku, která byla skvělá. Hlavní jídlo krkovička byla také fajn. Čekal bych ji jen větší. Hranolky byly dobrý. Domácí limonáda také adekvátní. Kávička po jídle také dobrá. A panák na cestu gratis potěšil. Opravdu dobrý podnik.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je dobře dopravně dostupná tramvají či pěšky od metra C. Jídlo bylo dobré, fajn křidýlka, bageta byla trochu přismahnutá. Prostředí je fajn, přes oběd tam bylo trochu rušno, ale asi by se dalo najít místo i bez rezervace.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO