Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 129x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kredenc Restaurant

Zveme vás do restaurace s příjemně laděným domácím interiérem s dekorací La Provence.

V přízemí restaurace se nachází 50 míst k sezení. Zde můžete sledovat kuchaře při přípravě jídel a převážně grilování vyzrálého hovězího masa z USA, Austrálie a Irska.

V I. patře restaurace se nachází 80 míst k sezení. Zde pro vás rádi zajistí společenské akce malého i velkého rozsahu od soukromých akcí, narozenin, promocí až po firemní večírky, firemní semináře, rauty a svatby na míru. K dispozici je připravený dataprojektor spolu s promítacím plátnem nebo profi aparatura pro ozvučení společenské akce.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Dnešní Chuck Tender výborný, jen se me obsluha nezeptala, jak chci moc ho chci propečený. Z restaurace bych dal pryc umělé dekorace rostlin. Preferoval bych rostliny živé.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Nejsem pravidelný návštěvník restaurace ale občas zajdu na polední menu, zatím jsem nikdy nebyla nespokojená. Velice se mi líbí interiér restaurace a jídlo bylo vždy také velmi dobré.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná restaurace, kam se opakovaně vracím. Mají výborné steaky za slušnou cenu, navíc s možností si je sám grilovat přímo u stolu. Personál je příjemný a ochotný. Mají výtečné višňové víno :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO