Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Krčma ve Mlejně

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto tu věří, že si restauraci zamilujete. Kromě vstřícného personálu se sem můžete těšit na široký výběr dobrého jídla a nápojů. V příjemném prostředí restaurace bude každý oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná, rodinná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem. To jsou hlavní ingredience, díky kterým se budete rádi znovu a znovu vracet.
V blízkosti restaurace se nachází malebná říčka Rokytka a krásný park Podvinný mlýn.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 2
  • Prostředí: 2

Musím říct, že tohle byl hodně špatný gastronomický zážitek. Vlastně problémy začaly už s rezervací, když jsem se do podniku nemohla dovolat a na email jsem dostala odpověď, že čísla nejsou aktivní. Nedovedu si představit, že restaurace nemá telefon a aktualizovat web je snad maličkost. K samotné návštěvě. Pivo mají dobré (Kozel 11) a za velmi nízkou cenu. S jídlem je to ovšem katastrofa. Neměli nakládaný hermelín, ačkoli byl v lístku, domácí bramboráčky rozhodně domácí nebyly a masová směs na topinkách byla také kupovaná. V podstatě tady jídlo ohřívají a chystají, než vaří. Obsluha byla pomalá a naprosto zmatená. Číšník ani nevěděl, že mají v lístku bramboráčky a museli jsme mu je ukázat. Co se týče prostředí podniku, tak nic moc. V katastrofálním stavu jsou toalety, kde to navíc smrdělo. A poslední věc: restaurace zavírá ve 22:00, tomu nerozumím. Za mě tedy určitě návštěvu nedoporučuji.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno