Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Krčma U Sedmi švábů

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkem příjemné posezení. Obsluha ochotná a milá, jediné co se dalo vytknout, že objednaný krvavý biftek byl spíše medium. Obsluhou doporučené Krušovické pivo bylo opravdu výborné. Možná trochu vyšší ceny, ale jinak rozhodně doporučuji.
Restaurace Krčma U Sedmi švábů Restaurace Krčma U Sedmi švábů Restaurace Krčma U Sedmi švábů
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Krčmu jsem navštívil již poněkolikáté. Je zařízena v středověkém stylu, takže poměrně dost tmavá, o světlo se starají svíčky a případně krb. U piva bych vytkl jeho teplotu, bylo podchlazené, což však nemusí být pravidlem a za cenu 29,- za půllitr se nad tím dají přivřít oči. Co mne však zklamalo bylo jídlo pod názvem "Bruncvíkovo dobrodružství". Šlo o zelníkovou rolku (podobné bramboráku) plněnou jakousi směsí ala kaťák. Za cenu 190,- bych očekával skutečně jinou kvalitu. Snědl jsem to, ale ráno jsem se proklínal....Nedoporučuji! Obsluha byla milá, paní provozní (hádám) se s námi rozloučila výbornou medovinou z výzkumného včelařského ústavu. Z osobních důvodů tuto restauraci navštívím znovu, ale příště rozhodně vynechám jídlo.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Zatím jsem měl jen pivo, jednalo se o pšeničné Krušovice a musím uznat, že bylo dobré. Kamarád měl nějakou polévku mužská síla, a vůbec mu nechutnala, očekával asi něco jiného.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
nejskvělejší, nejlepší. Ve 12 lidech jsme se shodli, že nemůže být nic lepšího. Fantastické lívanečky se šlehačkou, kachnička se jen rozsejpá. Nádherné prostředí

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO