Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Krčma U Rytíře Střely

V krčmě U rytíře Střely nabízí široký sortiment alka a nealka. V prostorách je možné uspořádat firemní akce, oslavy, svatby atd. Pro mále návštěvníky je k dispozici dětský koutek. Možnost ubytování s více lůžkovou kapacitou. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Potěšila nás útulná restaurace s letní zahrádkou. Obsluha příjemná a rychlá, jídlo moc dobré. Česnečka opravdu česneková, neuškodilo by jí nechat jen trochu uležet a ubrat zeleninu. Niva by mohla být v kuřecí kapse výraznější. Jinak jsme neměli co jídlu vytknout. Snad jen cenám příloh na jídelním lístku, které se pohybují kolem 40 korun a jídlo vám prodraží. Stejně tak jako tatarská omáčka za 20 korun. Za návštěvu ale podle nás stojí, pokud jdete kolem a chcete se dobře najíst.

Jan H.
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno