Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 9x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Krčma U Pavouka

Vítejte v krčmě, která vás zavede stovky let zpět - až do dávného středověku!

Jeho drsná a přitom romantická atmosféra na vás v krčmě dýchne ze všech stran. Žádný detail nebyl opomenut, stejně jako žádný ze smyslů. Bude se na co dívat, čemu naslouchat a hlavně co ochutnat. Pobaví vás šermíři, kejklíři, i sličné tanečnice, zahraje dobová hudba, víno a pivo poteče proudem a jíst se bude také v duchu doby, rukama! Zklamání snad bude jen z jediného... z návratu zpět do současnosti.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Oceňuji velkou snahu personálu zajistit perfektní zábavu a atmosféru středověké krčmy. Myslím, že v těchto tmavých prostorách podali max. výkon. Děkujeme za příjemný večer. :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Z restaurace dýchá příjemná středověká atmosféra. Velmi netradiční prostředí dodá jídlu nový rozměr. Personál je milý, jídlo chutné. K návštěvě určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Rádi se v Krčmě U pavouka scházíme na pravidelný pracovní oběd, jídlo je velmi chutné, obsluha příjemná a vstřícná. Už se taky těšíme, až bude tepleji - na zahrádku:-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO