Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Krčma u Parašutistů

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Nebýt personálu, hodnotila bych restauraci kladně, protože narazit ve středu města na normální hospodu, kde se navíc dobře vaří, je zázrak. Bohužel obsluha postrádala základní profesionalitu, což nechci podrobně rozebírat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné prostředí s možností zavzpomínat na naši slavnou historii, poctivá česká kuchyně a výborné pivo. Řízek byl skvělý, obsluha moc milá, děkujeme :-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická česká krčma, která už se moc nevidí, výborné jídlo v pořádných porcích, milá obsluha, wifi a možnost platit prakticky čímkoliv (různé stravenky, platební karty), k tomu polední menu za super ceny, doporučuji:-)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tato restaurace nebo spíš hospoda má své jméno, mají velkou výtoč piva a své věrné štamgasty, takže mají pivo dobré a pořád plno, je to spíš na pivko, ale ani za jídlo se nemusí stydět, ale je to spíš takový fast food, nic čerstvého bych tu moc nečekala, přesto zase rádi přijdeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Very lovely and simple place with a good location! Good for both a dinner and a drink. Delicious food, especially meat. The best koleno among all places I have been to! Totally recommended.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO