Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Krčma u Parašutistů

Restaurace se nachází v blízkosti kostela, kde se během 2. světové války odehrála bitva mezi nacisty a parašutisty, jež provedli atentát na zastupujícího říšského protektora R. Heydricha. Těmto hrdinům je věnována výzdoba v krčmě. Každý den výhodná nabídka poledního menu. V době podávání poledních menu se v restauraci nekouří. Připojení k Wi-Fi zdarma. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická česká krčma, která už se moc nevidí, výborné jídlo v pořádných porcích, milá obsluha, wifi a možnost platit prakticky čímkoliv (různé stravenky, platební karty), k tomu polední menu za super ceny, doporučuji:-)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tato restaurace nebo spíš hospoda má své jméno, mají velkou výtoč piva a své věrné štamgasty, takže mají pivo dobré a pořád plno, je to spíš na pivko, ale ani za jídlo se nemusí stydět, ale je to spíš takový fast food, nic čerstvého bych tu moc nečekala, přesto zase rádi přijdeme!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO