Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Krčma u Parašutistů

Restaurace se nachází v blízkosti kostela, kde se během 2. světové války odehrála bitva mezi nacisty a parašutisty, jež provedli atentát na zastupujícího říšského protektora R. Heydricha. Těmto hrdinům je věnována výzdoba v krčmě. Každý den výhodná nabídka poledního menu. V době podávání poledních menu se v restauraci nekouří. Připojení k Wi-Fi zdarma. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Nebýt personálu, hodnotila bych restauraci kladně, protože narazit ve středu města na normální hospodu, kde se navíc dobře vaří, je zázrak. Bohužel obsluha postrádala základní profesionalitu, což nechci podrobně rozebírat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné prostředí s možností zavzpomínat na naši slavnou historii, poctivá česká kuchyně a výborné pivo. Řízek byl skvělý, obsluha moc milá, děkujeme :-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO