Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Taverna u Ezopa

Přehled hodnocení
79% celkově
87% personál
79% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Very nice food. Very good and friendly service. Even if it was winter, they had fire on in the dining room and it felt very nice atmosphere. Waiter was very nice and smiling.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Food was very nice. We found it home made and with good taste. The terrrace is very nice and very quiet. Only things that I would improve is coffe(I believe cofe was good but it can be made better. I know it takes a lot of skills to use machine properly). Also I would put prices a bit lower.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Toto místo je příjemné s posezením na venkovní terase. Ta je bohužel z větší části bez střechy, takže v případě deště je nutné se jít schovat. Personál ochotný, někdy trvalo delší dobu, než jsme se obsluhy dovolali. Jídlo kvalitní, velmi chutné a za rozumné ceny, obzvláště, když je taverna v blízkosti hradu Karlštejn. Parkování je přímo na místě, ale rychle se zaplní, takže je možné, že se později nevejdete.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající řecké jehněčí kleftiko, ochotná obsluha. Kvalita kávy lepší průměr, ale hodnotím na základě hlavního chodu. K lepšímu dojmu z restaurace by také přispěla stylová řecká hudba ( místo Rádia Beat ). Jinak ale celková spokojenost a velmi doporučuji k návštěvě.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Na první pohled zaujme upravené venkovní prostředí. Uvnitř je restaurace stylově a příjemně vybavena. Jídlo bylo ucházející a stejně tak i personál. Výhodou je blízký hrad Karlštejn.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO