Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Taverna u Ezopa

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Very nice food. Very good and friendly service. Even if it was winter, they had fire on in the dining room and it felt very nice atmosphere. Waiter was very nice and smiling.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Food was very nice. We found it home made and with good taste. The terrrace is very nice and very quiet. Only things that I would improve is coffe(I believe cofe was good but it can be made better. I know it takes a lot of skills to use machine properly). Also I would put prices a bit lower.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Toto místo je příjemné s posezením na venkovní terase. Ta je bohužel z větší části bez střechy, takže v případě deště je nutné se jít schovat. Personál ochotný, někdy trvalo delší dobu, než jsme se obsluhy dovolali. Jídlo kvalitní, velmi chutné a za rozumné ceny, obzvláště, když je taverna v blízkosti hradu Karlštejn. Parkování je přímo na místě, ale rychle se zaplní, takže je možné, že se později nevejdete.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající řecké jehněčí kleftiko, ochotná obsluha. Kvalita kávy lepší průměr, ale hodnotím na základě hlavního chodu. K lepšímu dojmu z restaurace by také přispěla stylová řecká hudba ( místo Rádia Beat ). Jinak ale celková spokojenost a velmi doporučuji k návštěvě.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Na první pohled zaujme upravené venkovní prostředí. Uvnitř je restaurace stylově a příjemně vybavena. Jídlo bylo ucházející a stejně tak i personál. Výhodou je blízký hrad Karlštejn.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO