Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Taverna u Ezopa

Přehled hodnocení
76% celkově
80% personál
76% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Food was very nice. We found it home made and with good taste. The terrrace is very nice and very quiet. Only things that I would improve is coffe(I believe cofe was good but it can be made better. I know it takes a lot of skills to use machine properly). Also I would put prices a bit lower.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Toto místo je příjemné s posezením na venkovní terase. Ta je bohužel z větší části bez střechy, takže v případě deště je nutné se jít schovat. Personál ochotný, někdy trvalo delší dobu, než jsme se obsluhy dovolali. Jídlo kvalitní, velmi chutné a za rozumné ceny, obzvláště, když je taverna v blízkosti hradu Karlštejn. Parkování je přímo na místě, ale rychle se zaplní, takže je možné, že se později nevejdete.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající řecké jehněčí kleftiko, ochotná obsluha. Kvalita kávy lepší průměr, ale hodnotím na základě hlavního chodu. K lepšímu dojmu z restaurace by také přispěla stylová řecká hudba ( místo Rádia Beat ). Jinak ale celková spokojenost a velmi doporučuji k návštěvě.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Na první pohled zaujme upravené venkovní prostředí. Uvnitř je restaurace stylově a příjemně vybavena. Jídlo bylo ucházející a stejně tak i personál. Výhodou je blízký hrad Karlštejn.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO