Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Taverna u Ezopa

Taverna U Ezopa je moderní řecká restaurace, kde si na své přijdou milovníci řeckých specialit a znalci výborné italské kávy. Restaurace se nachází pod středověkým hradem Karlštejn pouhých 25 km od centra Prahy dosažitelná pohodlně vlakem z hlavního nádraží. Z vlakové stanice Karlštejn nelze řeckou restauraci minout, je ideálním místem pro začátek vaší cesty na hrad Karlštejn anebo naopak díky své poloze necelých 400 metrů od vlakové stanice taktéž místem odpočinku před návratem domů. 

Podávají zde tradiční řecké pokrmy jako jsou Tzatziki, řecké bifteky Jemisto, kuřecí Souvlaki, Baklava a mnoho dalších. Ochutnat můžete zejména některou z řeckých specialit na grilu. Pro milovníky české kuchyně je nabídka doplněna o základní nabídku tradiční české kuchyně. Příjemná atmosféra je umocněna vůní pravé italské kávy. 

Prostory řecké restaurace nabízejí kapacitu 60 míst včetně posezení u baru, které jsou rozděleny do dvou částí, z nichž jedna kopíruje vzhled tradičních řeckých taveren, jež můžete nalézt na řeckých ostrovech, a druhá část nabízí posezení v moderním prostoru s originálními řeckými doplňky. Obě části restaurace jsou navzájem propojeny a jejich útulný vzhled doplňují dva krby. Restaurace je celá nekuřácká. V teplých dnech je otevřena terasa s kapacitou až 50 míst. Před restaurací je také k dispozici parkoviště a pro zpříjemnění návštěvy maminek s dětmi je u restaurace vybudován venkovní dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Very nice food. Very good and friendly service. Even if it was winter, they had fire on in the dining room and it felt very nice atmosphere. Waiter was very nice and smiling.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Food was very nice. We found it home made and with good taste. The terrrace is very nice and very quiet. Only things that I would improve is coffe(I believe cofe was good but it can be made better. I know it takes a lot of skills to use machine properly). Also I would put prices a bit lower.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO