Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Taverna u Ezopa

Taverna U Ezopa je nekuřácká řecká restaurace, která nabízí řecké speciality připravované podle originálních receptur a skvělé pivo, které nejlépe vychutnáte na letní zahrádce a v zimním období u rozpáleného krbu. Pro zpříjemnění návštěvy maminek s dětmi je vybudován venkovní dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Food was very nice. We found it home made and with good taste. The terrrace is very nice and very quiet. Only things that I would improve is coffe(I believe cofe was good but it can be made better. I know it takes a lot of skills to use machine properly). Also I would put prices a bit lower.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Toto místo je příjemné s posezením na venkovní terase. Ta je bohužel z větší části bez střechy, takže v případě deště je nutné se jít schovat. Personál ochotný, někdy trvalo delší dobu, než jsme se obsluhy dovolali. Jídlo kvalitní, velmi chutné a za rozumné ceny, obzvláště, když je taverna v blízkosti hradu Karlštejn. Parkování je přímo na místě, ale rychle se zaplní, takže je možné, že se později nevejdete.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO