18 fotek
Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Taverna u Ezopa

Taverna U Ezopa je moderní řecká restaurace, kde si na své přijdou milovníci řeckých specialit a znalci výborné italské kávy. Restaurace se nachází pod středověkým hradem Karlštejn pouhých 25 km od centra Prahy dosažitelná pohodlně vlakem z hlavního nádraží. Z vlakové stanice Karlštejn nelze řeckou restauraci minout, je ideálním místem pro začátek vaší cesty na hrad Karlštejn anebo naopak díky své poloze necelých 400 metrů od vlakové stanice taktéž místem odpočinku před návratem domů. 

Podávají zde tradiční řecké pokrmy jako jsou Tzatziki, řecké bifteky Jemisto, kuřecí Souvlaki, Baklava a mnoho dalších. Ochutnat můžete zejména některou z řeckých specialit na grilu. Pro milovníky české kuchyně je nabídka doplněna o základní nabídku tradiční české kuchyně. Příjemná atmosféra je umocněna vůní pravé italské kávy. 

Prostory řecké restaurace nabízejí kapacitu 60 míst včetně posezení u baru, které jsou rozděleny do dvou částí, z nichž jedna kopíruje vzhled tradičních řeckých taveren, jež můžete nalézt na řeckých ostrovech, a druhá část nabízí posezení v moderním prostoru s originálními řeckými doplňky. Obě části restaurace jsou navzájem propojeny a jejich útulný vzhled doplňují dva krby. Restaurace je celá nekuřácká. V teplých dnech je otevřena terasa s kapacitou až 50 míst. Před restaurací je také k dispozici parkoviště a pro zpříjemnění návštěvy maminek s dětmi je u restaurace vybudován venkovní dětský koutek.

Zobrazit více
  • +12

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Řecká restaurace na Karlštejně, skvělá volba při výletě. Měli jsme nějaké souvlaki, pita chleb a domácí limonádu, opravdu výborné, lepší než jsme měli kolikrát v Řecku, posezení venku přijemné, avšak ačkoliv tam bylo málo lidí, obsluha si nás všimla po víc jak 10 minutách s jidelnim listkem a nabídkou pití, to jsem byla opravdu znechucená. dokonalé jídlo to naštěstí spravilo.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace