Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 27x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Krčma Středověk

Přehled hodnocení
93% celkově
95% personál
91% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 17x
4 9x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V prvé řadě chci vyzdvinhout kuchyni, měli jsme speciality z vepřového masa a byli jsme velmi nadšeni. Maso bylo propečené medium, velmi křehké a do ře dochucené. Těším se na další návštěvu. Personál velmi příjemný.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stylová restaurace v centru Frýdku Místku. Velmi ochotna obsluha stejně jako provozní. Veškerá jídla, která jsme ochutnali byla naprosto famózní. Na čepu mimo jiné Koníček z Vojkovic.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Krčma Středověk Vás okamžitě upoutá svým stylovým laděním, které má skutečně středověký ráz, narozdíl od mnoha podniků toho typu, správná "syrovost" dekorací a vynikající masité pokrmy, stejně jako přítmí a celkově netradiční atmosféra na Vás udělá dojem, ideální pro páry, které chtějí povečeřet na netradičním místě i s trochou drsné romantiky. Jedinou nepříjemností je celkově nekuřácký interiér, což se dá ale vyřešit velmi snadno - přesunem na terasu, která je sice už méně "temně laděná", zato veškerý ostatní komfort včetně posezení u masivních stolů a chlazeného piva zaručen! Snad jen hudba by mohla méně připomínat současnost ...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Oběd v Středověké krčmě je příjemný zážitek. Vhodné pro rodinu či přátele. Personál milý, ale moc neodnášel nádobí, možná je to schválně kvůli středověké atmosféry.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ač nenápadná a ukrytá ve sklepních prostorách Frýdečanky, představuje tato restaurace neopakovatelný zážitek, kam se nebojím pozvat kohokoliv - přítelkyni, souseda, šéfa či třeba tchýni. Posedět se dá i v salónku, kde budete mít dostatek soukromí na pořádání oslav (lze využít i promítací plátno) apod. Na kvalitě chodu restaurace a jídla jde poznat, že provozovatel a kuchař v jedné osobě dělá svou práci srdcem a právě to, my hosté, náležitě oceňujeme. Moc jsem si pochutnal na všem, co jsem si dosud objednal. Vřele doporučuji bifťoura, vepřovou panenku a tataráček! Kdybych mohl, tak dám i 8 hvězdiček!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opravdu excelentní kuchyně, kde vám speciality své kuchyně doporučí a rád vám je i okomentuje přímo kuchař/majitel, především velmi dobré steaky, labužnický tatarák, lahodné dezerty. Moc rádi se vracíme :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO