Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 44x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Krčma Šatlava

Přehled hodnocení
90% celkově
90% personál
92% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 25x
4 10x
3 5x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prijmena a ochotna obsluha, vidite primo kde a jak vam delaji maso na otevrenem ohni a samotne jidlo je taky vyborne.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Rezervaci jsem měl, ale byli jsme usazeni k hrozné u stolu i vchodových dveří. Při venkovní teplotě -9 stupňů a neustálému příchodu a odchodu hostů jsme museli sedět v bundách a i tak nám nebylo ani zdaleka příjemně. Naštěstí zhruba po 40min nám obsluha vyšla vstříc a přesadila nás k velkému stolu přímo ke krbu. Jídlo bylo skvělý gastronomický zážitek. Opravdu jsme si oba dost pochutnali. Ceny jsou příjemné a určitě se vyplatí restauraci navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné prostředí, jídlo i personál :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
fantastické místo s atmosférou v centru Českého Krumlova, jídlo připravované přímo na ohni, skvělý zelný salát a polévka v chlebu. Bez rezervace to nemá smysl zkoušet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Osvědčená tradice nezklamala. Krásně vánočně vyzdobeno, příjemně teploučko, milý personál a vynikající jídlo, tentokrá losos, pečená brambora a grilivaný hermelín s brusinkami
Restaurace Krčma Šatlava Restaurace Krčma Šatlava Restaurace Krčma Šatlava
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dnes jsme,oproti návštěvě před dvěma dny,asi narazili na opačnou směnu a česneková polévka nebyla moc chutná,pečená brambora byla vařená a křidélka nebyla vůbec dochucená. Pivo bylo skvělé. Kdybychom nebyli před dvěma dny tak spokojení,tak bych tento podnik už znovu nenavštívila.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět naprosto dokonalý zářivek.Polévka v chlebu,česneková dnes předčila cibulačku.Křidélka s pečenou bramboru byly dokonalé a na konec ještě pecíny nasladko,ty byly také luxusní.Pivo super,obsluha skvělá. Opět prostě spokojenost a vynikající chuťový zážitek.Děkujeme moc :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Již naše druhá návštěva v této restauraci. Opět jme byli nadšení jak prostředím , jídlem tak i velmi pozornou a rychlou obsluhou . Masa připravovaná na otevřeném ohni přímo před hosty. Prostě vynikající.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, prostředí a příjemná obsluha
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí restaurace je velmi příjemné , kdy hned v první části ,přímo před vašima očima objednané maso grilují . Personál ochotný a pozorný . Neustále je plno , proto je nutná rezervace předem.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO