Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 39x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Krčma Šatlava

Renesanční stavba po rekonstrukci ukrývá krčmu s kapacitou 80 míst, dalších 40 se pak mlže pohodlně posadit na venkovní zahrádce. Pochutnat si můžete na roštovaných jídlech, kvalitním vínu, pivu Budvar a dalších pochutinách, které krčma při svých středověkých hostinách nabízí. Pořádají se zde i šermířské exhibice či ukázky dobové hudby.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dnes jsme,oproti návštěvě před dvěma dny,asi narazili na opačnou směnu a česneková polévka nebyla moc chutná,pečená brambora byla vařená a křidélka nebyla vůbec dochucená. Pivo bylo skvělé. Kdybychom nebyli před dvěma dny tak spokojení,tak bych tento podnik už znovu nenavštívila.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět naprosto dokonalý zářivek.Polévka v chlebu,česneková dnes předčila cibulačku.Křidélka s pečenou bramboru byly dokonalé a na konec ještě pecíny nasladko,ty byly také luxusní.Pivo super,obsluha skvělá. Opět prostě spokojenost a vynikající chuťový zážitek.Děkujeme moc :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Již naše druhá návštěva v této restauraci. Opět jme byli nadšení jak prostředím , jídlem tak i velmi pozornou a rychlou obsluhou . Masa připravovaná na otevřeném ohni přímo před hosty. Prostě vynikající.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO