Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 412x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kravín Restaurace

Nově otevřená restaurace Originál 1869 Kravín navazuje na bohatou tradici legendární vinohradské hospody.

Pivo Gambrinus Originál 10° se čepuje přímo z pivních tanků a hosté jej dostávají v té nejvyšší kvalitě. Také doporučujeme Gambrinus nefiltrovaný, pšeničné pivo Fénix a černého Kozla. V našem sortimentu naleznete velký výběr koktejlů, vín z celého světa i těch šumivých z oblasti Prosecco. Vynikající káva Caffé del Doge (Venezia) stojí rozhodně za zmínku. 

V našem jídelním lístku naleznete jídla, která se v posledních letech osvědčila jako nejoblíbenější. Tuto nabídku doplňujeme každý měsíc o speciální menu. Polední menu s polévkou od 89 Kč, výběr ze 6 variant.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace mě příjemně překvapila poměrem ceny a kvality jídla. Osobně jsem si pochutnal na velkém JD Burguru. Vše ostatní v pohodě. Zprvu mě trochu zaskočil vzhled toalet než mi došlo, že to je asi záměr s ohledem na název restaurace "kravín". Obsluha byla v pohodě i když se přátelé na domluvený sraz trousili s velkým zpožděním.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO