Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 64x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Krásná Praha

Restaurace je zaměřena na tradiční lokální českou kuchyni, ale samozřejmě zde můžete ochutnat i kuchyni mezinárodní. V pracovních dnech zde podávají i velmi chutné denní menu dle aktuální nabídky. V prostorách restaurace se nachází oddělená nekuřácká i kuřácká část. Restaurace Krásná Praha nabízím výběr domácích těstovin, masa, salátů a velký výběr nápojů (pivo Pilsner urquell, Staropramen, Hoegaarden, káva Lavazza). Největším lákadlem jsou příznivé ceny a krásný starobylý interiér.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Krásnou Prahu jsme navštívili již několikrát. Beru-li v potaz poměr cena, výkon, tak se dle mého názoru o jednu z nejlepších restauraci s českým jídlem v Praze. Z dnešního hodnocení vyzdvihnu hlavní chod, který byl opět výtečný a skvělé připravený. Těším se na další návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme dnes navštívili po delší době. Prostředí je tu příjemné, obsluha byla rychlá a příjemná. Jídlo jsme si vybrali z nabídky poledního menu a byli jsme spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Krásná Praha jsme navštívili ve větším počtu s přáteli. Pro takové setkání je podnik super. Obsluha byla pozorná a se smyslem pro humor. Tuto restauraci doporučuji!!!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO