Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Království piva

Pivotéka a bar se širokou nabídkou piv z malých a středních pivovarů, pivních specialit, pivní kosmetiky a mnoha dalšího nejen z pivního světa. Kromě dětského koutku tu na vás čeká také piano, společenské hry a karty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Kouzelná pivnice v příjemném prostředí sklepních prostor, přátelská obsluha a celkem slušný výběr piv. Ideální na posezení s přáteli. Stojí i za delší cestu přes Prahu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná moderní pivnice s klasickými hospodskymi malými jídly. Široká nabídka piv z malých pivovarů, včetně IPA a Ale. Vlastní pivo Bubeneč, které ale vaří v Podripskem pivovaru. Ale na kvalitě to nic neubírá.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pěkná ležérní krčma se zajímavým, neustále rotujícím výběrem šesti piv. Je však špatné, pokud musí obsluhu vč. přípravy pokrmů zvládat jeden člověk, to je prostě málo. Díky tomu obsluha vázla, dlouho se čekalo. Jídelní lísteček je chudičký a ještě polovina položek z něj nebyla k mání.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO