Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 19x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Královská cesta

Přehled hodnocení
80% celkově
81% personál
80% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 13x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Poprvé jsme navštívily s kamarádkami tuto restauraci a jsme velmi mile překvapené. Pestrý výběr jídel a na všem jsme si velice pochutnaly. Obsluha milá a pozorná. Děkujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše výborné, přes prostředí, obsluhu i kvalitní jidlo.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Byl jsem zvědavý na tuto novou restauraci, tak jsem zašel na vepřovou panenku na grilu s bylinkovým máslem a grilovanou zeleninou. Jídlo bylo na docela dobré úrovni, prostředí příjemné, personál ochotný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
KRÁLOVSKÁ CESTA v Králově Poli nachystala sváteční valentýnské menu. Restaurace byla otevřena relativně nedávno a tak jsem to pojala jako zkoušku svého druhu. Zajímalo mne, zda se tento podnik probojuje mezi skupinku mých oblíbených stálic. Suroviny použité v menu byly bezesporu kvalitní, celkové vyznění akce už nebylo tak nápadité, jak jsem očekávala. Modrý portugal z Bzence nezklamal ani trošku. Myslím, že když ne královskou, tedy alespoň přátelskou podporu si tento podnik zaslouží. Ostatně stále se držím osvědčené zásady psát jen o osvěžovnách, které působí pozitivně.
Restaurace Královská cesta Restaurace Královská cesta Restaurace Královská cesta Restaurace Královská cesta Restaurace Královská cesta
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Královské cestě jsme byli poprvé a určitě ne naposled. Byli jsme spokojeni s velmi dobrým obědem a také s příjemnou a milou obsluhou. Těšíme se na letní posezení na krásné terase.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla v pořádku, obsluha byla milá jako vždy, vše bylo v naprostém pořádku. Polévka horká až moc ale to nevadilo. Druhé jídlo bylo velice chutné. Platit se dá i kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla v pořádku, výběr jídel byl skvělý. Jelikož je restaurace přes polední menu většinou plná tak doporučuji rezervaci, vždy je vše jak má být. Obsluha taky v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla v pořádku jen jsme se museli ptát obsluhy zda to je naše (na stole byl pouze čas, jméno ne). Menu bylo opět výborné polévka opět vroucí :D rozhodně navštívím i dnes
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla v pořádku, výběr menu je vždy ze 4jídel a vyberou si zde i vegetariáni. Polévku dělají pořád horkou až moc tak se musí čekat :D jinak vše v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná malá restaurace, Wi-Fi připojení obsluha byla v pořádku i když pán byl sám a nestíhal (bylo plno). Polední menu super, jen polévka je na můj vkus moc horká.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO