Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 15x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Královská cesta

V restauraci Královská cesta nabízí pokrmy moderní kuchyně, na své si zde přijdou ale i milovníci pokrmů tradičních. Kuchaři se zaměřují na přípravu steaků a grilovaných specialit, ale také na těstoviny, saláty a pizzy. Dbají zde vždy na čerstvost a kvalitu surovin. Restaurace nabízí svým hostům nezapomenutelné kulinářské zážitky a profesionální přístup personálu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
KRÁLOVSKÁ CESTA v Králově Poli nachystala sváteční valentýnské menu. Restaurace byla otevřena relativně nedávno a tak jsem to pojala jako zkoušku svého druhu. Zajímalo mne, zda se tento podnik probojuje mezi skupinku mých oblíbených stálic. Suroviny použité v menu byly bezesporu kvalitní, celkové vyznění akce už nebylo tak nápadité, jak jsem očekávala. Modrý portugal z Bzence nezklamal ani trošku. Myslím, že když ne královskou, tedy alespoň přátelskou podporu si tento podnik zaslouží. Ostatně stále se držím osvědčené zásady psát jen o osvěžovnách, které působí pozitivně.
Restaurace Královská cesta Restaurace Královská cesta Restaurace Královská cesta Restaurace Královská cesta Restaurace Královská cesta
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Královské cestě jsme byli poprvé a určitě ne naposled. Byli jsme spokojeni s velmi dobrým obědem a také s příjemnou a milou obsluhou. Těšíme se na letní posezení na krásné terase.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla v pořádku, obsluha byla milá jako vždy, vše bylo v naprostém pořádku. Polévka horká až moc ale to nevadilo. Druhé jídlo bylo velice chutné. Platit se dá i kartou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO