Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 13x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Královská cesta

V restauraci Královská cesta nabízí pokrmy moderní kuchyně, na své si zde přijdou ale i milovníci pokrmů tradičních. Kuchaři se zaměřují na přípravu steaků a grilovaných specialit, ale také na těstoviny, saláty a pizzy. Dbají zde vždy na čerstvost a kvalitu surovin. Restaurace nabízí svým hostům nezapomenutelné kulinářské zážitky a profesionální přístup personálu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla v pořádku, obsluha byla milá jako vždy, vše bylo v naprostém pořádku. Polévka horká až moc ale to nevadilo. Druhé jídlo bylo velice chutné. Platit se dá i kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla v pořádku, výběr jídel byl skvělý. Jelikož je restaurace přes polední menu většinou plná tak doporučuji rezervaci, vždy je vše jak má být. Obsluha taky v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla v pořádku jen jsme se museli ptát obsluhy zda to je naše (na stole byl pouze čas, jméno ne). Menu bylo opět výborné polévka opět vroucí :D rozhodně navštívím i dnes
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO