Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 17x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Královská cesta

V restauraci Královská cesta nabízí pokrmy moderní kuchyně, na své si zde přijdou ale i milovníci pokrmů tradičních. Kuchaři se zaměřují na přípravu steaků a grilovaných specialit, ale také na těstoviny, saláty a pizzy. Dbají zde vždy na čerstvost a kvalitu surovin. Restaurace nabízí svým hostům nezapomenutelné kulinářské zážitky a profesionální přístup personálu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše výborné, přes prostředí, obsluhu i kvalitní jidlo.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Byl jsem zvědavý na tuto novou restauraci, tak jsem zašel na vepřovou panenku na grilu s bylinkovým máslem a grilovanou zeleninou. Jídlo bylo na docela dobré úrovni, prostředí příjemné, personál ochotný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
KRÁLOVSKÁ CESTA v Králově Poli nachystala sváteční valentýnské menu. Restaurace byla otevřena relativně nedávno a tak jsem to pojala jako zkoušku svého druhu. Zajímalo mne, zda se tento podnik probojuje mezi skupinku mých oblíbených stálic. Suroviny použité v menu byly bezesporu kvalitní, celkové vyznění akce už nebylo tak nápadité, jak jsem očekávala. Modrý portugal z Bzence nezklamal ani trošku. Myslím, že když ne královskou, tedy alespoň přátelskou podporu si tento podnik zaslouží. Ostatně stále se držím osvědčené zásady psát jen o osvěžovnách, které působí pozitivně.
Restaurace Královská cesta Restaurace Královská cesta Restaurace Královská cesta Restaurace Královská cesta Restaurace Královská cesta
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO