Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 72x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Králík v rádiu

Přehled hodnocení
86% celkově
89% personál
81% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 35x
4 27x
3 10x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvele pro deti, hlavne kdyz je jich vice. Jsou v herne, nikomu neprekazi a rodice maji pod dohledem pres sklo.. A rodina se muze bavit v kvelbu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná kavárna pro rodiče s dětmi. Velký hrací koutek s chůvou, která se tedy mému dítěti (2 roky) nevěnovala (na druhou stranu, ono si vystačilo samo s hračkami), ale starším dětem (tak 4 - 6 let), které o to měly zájem, ano. Herna je prostorná, hračky pěkné, výhodou je možnost rezervovat si stůl přímo v prostoru herny. Ochutnala jsem z nabídky dezertů a dort byl výborný. Jídlo není nejlevnější, ale slyšela jsem na něj jen chválu. Malou nevýhodou jsou tři schody u vstupu (kde je ale upravitelný nájezd) a dvojité dveře - ty jsou tedy plusem v tom, že děti neutečou z kavárny přímo na chodník, na druhou stranu se dovnitř hůře dostává s kočárkem, ale pražští rodiče jsou zvyklí na záludnější nástrahy. :-)
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Zkusila jsem vyrazit na kafe s batoletem a kamarádem. Smrtelná kombinace. Kamarád byl jediný muž v podniku nacpaném k prasknutí miminy, maminami a dětmi. Parádní místo pro odpolední kafe s kamarádkou na mateřské. Pro všechny bezdětné moc nedoporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostredi pro rodice s detmi, ktere muzou dat k tete do detske mistnosti nebo tam byt spolecne. Na vyber ze tri hlavnich jidel, velice dobre chutove pripravene, poce mensi, ceny celkove vyssi.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělý dětský koutek s hlídáním. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace s hernou pro děti, která není obyčejným hracím koutkem, ale skutečnou hernou s krásnými a vkusnými hračkami, kuchyňkou, kostými na převlékání, materiálem na malování, s přebalovacím koutkem, nočníčky atd. Ale hlavně s chůvou, která se dětem s chutí věnuje, zatímco já si můžu dát v klidu kávu. Úžasným bonusem je samoobslužná mikrovlnka dostupná zákazníkům bez nutnosti žádat obsluhu a vysvětlovat na kolik minut chci jídlo pro malé dítě ohřát. Geniální!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Chodime jednou za čas s mensimi dětmi, herna i paní na hlídání super, tak si můžeme dát i kafco v klidu mimo hernu. Fajn výběr bezlepkovych a jiných zdravejsich zákusků a jidel i pro děti.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO