Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 77x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Králík v rádiu

Přehled hodnocení
85% celkově
87% personál
80% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 38x
4 28x
3 10x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Great restaurant either for usual meetings with your friends or just having a great romantic time with your girlfriend. I can only recommend their services. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super podnik. Příjemné domácí prostředí, herna fajn (jak v obýváku), ale super. Jen odpoledne dost lidí, což je asi všude v dětských koutcích. Program jsme žádný nestihli. Výborný zákusky :)
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Šly jsme s kamarádkou a dětmi na oběd. Už ve 13h nebyla polévka a jeden hlavní chod ze tří, jeden chod byl modifikován a pouze jedno jídlo a jeden dezert byl bez lepku a laktózy. Zhruba ve 14h byla dovařena další polévka. Tvrzení na webových stránkách o plnohodnotné restauraci je více než nadnesené. Obsluha je naprosto tragická, evidentně se nejedná o vyučený personál, natož personál s praxí v oboru. Celkem 4x jsme musely (stejné servírce) opakovat co jsme si objednaly, což je při výběru ze dvou chodů celkem podivuhodné. Celkově jsou obsluha i kuchyň velmi pomalé. Objednat si je lepší přímo u pultu a zdebarasovat si také musíte sami, abyste se zejména s dětmi ke stolu vešli. Obsluha neunese víc než dva talíře a nedohání to ani rychlostí. Jediné, co lze hodnotit kladně, je káva. I na tu je ale potřeba si počkat.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvele pro deti, hlavne kdyz je jich vice. Jsou v herne, nikomu neprekazi a rodice maji pod dohledem pres sklo.. A rodina se muze bavit v kvelbu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná kavárna pro rodiče s dětmi. Velký hrací koutek s chůvou, která se tedy mému dítěti (2 roky) nevěnovala (na druhou stranu, ono si vystačilo samo s hračkami), ale starším dětem (tak 4 - 6 let), které o to měly zájem, ano. Herna je prostorná, hračky pěkné, výhodou je možnost rezervovat si stůl přímo v prostoru herny. Ochutnala jsem z nabídky dezertů a dort byl výborný. Jídlo není nejlevnější, ale slyšela jsem na něj jen chválu. Malou nevýhodou jsou tři schody u vstupu (kde je ale upravitelný nájezd) a dvojité dveře - ty jsou tedy plusem v tom, že děti neutečou z kavárny přímo na chodník, na druhou stranu se dovnitř hůře dostává s kočárkem, ale pražští rodiče jsou zvyklí na záludnější nástrahy. :-)
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Zkusila jsem vyrazit na kafe s batoletem a kamarádem. Smrtelná kombinace. Kamarád byl jediný muž v podniku nacpaném k prasknutí miminy, maminami a dětmi. Parádní místo pro odpolední kafe s kamarádkou na mateřské. Pro všechny bezdětné moc nedoporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostredi pro rodice s detmi, ktere muzou dat k tete do detske mistnosti nebo tam byt spolecne. Na vyber ze tri hlavnich jidel, velice dobre chutove pripravene, poce mensi, ceny celkove vyssi.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO