Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 84x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Králík v rádiu

Přehled hodnocení
86% celkově
89% personál
81% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 42x
4 30x
3 11x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Skvělé místo pro maminky s dětmi, mají hezký dětský koutek s chůvou, která se o děti stará. Nicméně i tak se v prostoru kavárny vyskytuje spousta dětí a s tím je spojená větší hlučnost. Jídlo obyčejnější, ale dobré. Primárně je to kavárna, takže kávu mají výbornou, plus je také to, že zde v nabídce mají mošty Rubín. Podnik bych určitě doporučila, pokud máte děti, pokud je nemáte, bude to na vás asi velká dávka dětského křiku najednou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V kavárně jsem byla již poněkolikáté a opět mě nezklamala - i přesto bych našla pro a proti. Plusy: milý personál za barem, : výborná chuť a kvalita kávy a jídla : hezky prostorná hernička, vybavená hračkami : přebalovací pult a dostatek nočníků : super nápad s hlídačkou + velmi milá, ochotná hlídačka, která byla přítomna do 15 hod. : dobré ceny (jídel, pití i herničky) Mínusy: Hlídačka, která hlídala od 16 hod. - neměla zájem o děti, většinu času jen seděla, nedělala program (proti první hlídačce to byl obrovský rozdíl) : špína v herničce (nemyslím z dnešního dne, ušmudlaný koberec, na pohled občas nevábně vypadající hračky - můj syn všechno chtěl strkat do pusy a mě to tedy nebylo úplně vhod) Plusy rozhodně převažují - celkově z herničky mám dobrý pocit a určitě se do ní ještě vrátíme. I přes některé nedostatky herničku vřele doporučuji..
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy perfektní. Děti si hrály v herně a já jsem mohla pracovat mimo hernu i přímo v herně. Vše je k dispozici, personál příjemný. Rezervaci jsem měla připravenou dle požadavků.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Great restaurant either for usual meetings with your friends or just having a great romantic time with your girlfriend. I can only recommend their services. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super podnik. Příjemné domácí prostředí, herna fajn (jak v obýváku), ale super. Jen odpoledne dost lidí, což je asi všude v dětských koutcích. Program jsme žádný nestihli. Výborný zákusky :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO