Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 96x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Králík v rádiu

Přehled hodnocení
85% celkově
89% personál
80% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 47x
4 34x
3 13x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Hlavní předností a zároveň i pastí je fakt, že jde o jedinou kavárnu, která nabízí hlídání dětí. Služba k nezaplacení přitahuje desítky matek, které si chtějí v klidu popovídat nebo i pracovat a můžou dítě "odložit" do přilehlé herny, kde jsou pod dohledem hlídací tety. Bohužel je jich tolik, že to hraje proti podstatě služby - děti, které se do herničky nevejdou (nebo je tam matky nechtějí dát, protože za ní nechtějí platit), pobíhají po kavárně a ti, kdo do ní šli za klidem, ho nenaleznou. Kavárna vyzývá pracující mámy, že si zde mohou sjednat pracovní schůzku, což je geniální představa, kdyby ji šlo uskutečnit - já se o to pokusila, ale vzhledem k popsanému klient málem utekl (a mé dítko navíc nechtělo v natřískaném prostoru vůbec být, takže mi skončilo na klíně). Přesto nedám na Králíka dopustit, myšlenka podniku je skvělá, hlídací personál také a už mi několikrát zachránili článek, který jsem tam díky dohledu nad synem mohla dopsat. A sortíiment jídla myslí na děti, což je fajn, a také na alergiky, což je ještě víc fajn. Je bsluha je trochu laxní a ne vždy příjemná. Těším se, až se přesune do Karlína.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pro děti je to ideální: domácí jídlo, a pěkný dětský koutek s milým personálem. Dorty jsou opravdu vynikající, hlavně ten jahodový a pomerančový cheesecaky.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna Králík v rádiu je výborná :-) Nejvíce jsme s kamarádkou ocenily velkou dětskou hernu, kde jsme mohly být s našimi dětmi a přitom si dát dobré kafe s dortem a popovídat si. Děkujeme, určitě se tam vrátíme.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Herna s hlidanim deti super, akorat slecna Míša by mohla byt trochu proaktivnejsi , dneska se treba nic netvorilo a to jsme tam byly 3h. Jídlo dobre, zatim jsem se nezklamala. Mala porce pro dite i tak dost velká.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V detskem koutku se strida az neprijemny naval s temer prazdnym prostorem a klidem. Rezervovanym mistem se nikdo moc nezabyval, ale nejake se naslo:-) Je dobre si o vse rici, pak je personal velmi vstricny a pohotovy. Vcetne chuv v koutku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes v herničce byla chůva Míša - opět jí musím pochválit - milá, příjemná a velmi pozorná. Jídlo bylo vynikající a musím zmínit skvělou kvalitu kávy. Hernička byla uklizená a koberec vypadal čistý. Jediným malinkým mínusem byl nedostatek mýdla na dámské toaletě, ale bylo mi příliš trapné upozornit zaneprázdněný personál, protože tam měli cvrkot.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO