Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 92x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Králík v rádiu

Přehled hodnocení
84% celkově
88% personál
80% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 44x
4 34x
3 12x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna Králík v rádiu je výborná :-) Nejvíce jsme s kamarádkou ocenily velkou dětskou hernu, kde jsme mohly být s našimi dětmi a přitom si dát dobré kafe s dortem a popovídat si. Děkujeme, určitě se tam vrátíme.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Herna s hlidanim deti super, akorat slecna Míša by mohla byt trochu proaktivnejsi , dneska se treba nic netvorilo a to jsme tam byly 3h. Jídlo dobre, zatim jsem se nezklamala. Mala porce pro dite i tak dost velká.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V detskem koutku se strida az neprijemny naval s temer prazdnym prostorem a klidem. Rezervovanym mistem se nikdo moc nezabyval, ale nejake se naslo:-) Je dobre si o vse rici, pak je personal velmi vstricny a pohotovy. Vcetne chuv v koutku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes v herničce byla chůva Míša - opět jí musím pochválit - milá, příjemná a velmi pozorná. Jídlo bylo vynikající a musím zmínit skvělou kvalitu kávy. Hernička byla uklizená a koberec vypadal čistý. Jediným malinkým mínusem byl nedostatek mýdla na dámské toaletě, ale bylo mi příliš trapné upozornit zaneprázdněný personál, protože tam měli cvrkot.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme se jako již poněkolikáté byli podívat v této herničce. Byli jsme tam v čase 14:30-17hod. - paní chůva (tuším, že se jmenovala Míša - alespoň podle tabule) v herničce byla velmi milá, pozorná, hned se ptala jak se nově příchozí děti jmenují a psala si na tabuli i nějaké poznávací znaky k dětem. Dětem se věnovala, dělala s nimi program. Musím ji opravdu velmi pochválit. K jídlu jsem si dala pouze veganský dortík a měla jsem radost, že je něco veganského v menu - přestože nejsem vegan ani vegetarián podvědomě si takové jídlo v restauraci vyberu když je v nabídce. Dortík byl výborný. K pití jsem měla horkou čokoláda a s tou jsem sice nebyla na sto procent spokojená, ale je to v dnešní návštěvě pouze drobnost. Proti minulé návštěvě byla hernička čistá, hlídačka milá a obsluha vtřícná a ochotná - to je především to co od tohoto podniku očekávám i kdyby jídlo či pití nebylo stoprocentní (přesto jídlo bylo moc dobré) Podnik doporučuji!!!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Skvělé místo pro maminky s dětmi, mají hezký dětský koutek s chůvou, která se o děti stará. Nicméně i tak se v prostoru kavárny vyskytuje spousta dětí a s tím je spojená větší hlučnost. Jídlo obyčejnější, ale dobré. Primárně je to kavárna, takže kávu mají výbornou, plus je také to, že zde v nabídce mají mošty Rubín. Podnik bych určitě doporučila, pokud máte děti, pokud je nemáte, bude to na vás asi velká dávka dětského křiku najednou.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO