Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 90x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Králík v rádiu

Přehled hodnocení
84% celkově
88% personál
81% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 42x
4 34x
3 12x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Herna s hlidanim deti super, akorat slecna Míša by mohla byt trochu proaktivnejsi , dneska se treba nic netvorilo a to jsme tam byly 3h. Jídlo dobre, zatim jsem se nezklamala. Mala porce pro dite i tak dost velká.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V detskem koutku se strida az neprijemny naval s temer prazdnym prostorem a klidem. Rezervovanym mistem se nikdo moc nezabyval, ale nejake se naslo:-) Je dobre si o vse rici, pak je personal velmi vstricny a pohotovy. Vcetne chuv v koutku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes v herničce byla chůva Míša - opět jí musím pochválit - milá, příjemná a velmi pozorná. Jídlo bylo vynikající a musím zmínit skvělou kvalitu kávy. Hernička byla uklizená a koberec vypadal čistý. Jediným malinkým mínusem byl nedostatek mýdla na dámské toaletě, ale bylo mi příliš trapné upozornit zaneprázdněný personál, protože tam měli cvrkot.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme se jako již poněkolikáté byli podívat v této herničce. Byli jsme tam v čase 14:30-17hod. - paní chůva (tuším, že se jmenovala Míša - alespoň podle tabule) v herničce byla velmi milá, pozorná, hned se ptala jak se nově příchozí děti jmenují a psala si na tabuli i nějaké poznávací znaky k dětem. Dětem se věnovala, dělala s nimi program. Musím ji opravdu velmi pochválit. K jídlu jsem si dala pouze veganský dortík a měla jsem radost, že je něco veganského v menu - přestože nejsem vegan ani vegetarián podvědomě si takové jídlo v restauraci vyberu když je v nabídce. Dortík byl výborný. K pití jsem měla horkou čokoláda a s tou jsem sice nebyla na sto procent spokojená, ale je to v dnešní návštěvě pouze drobnost. Proti minulé návštěvě byla hernička čistá, hlídačka milá a obsluha vtřícná a ochotná - to je především to co od tohoto podniku očekávám i kdyby jídlo či pití nebylo stoprocentní (přesto jídlo bylo moc dobré) Podnik doporučuji!!!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Skvělé místo pro maminky s dětmi, mají hezký dětský koutek s chůvou, která se o děti stará. Nicméně i tak se v prostoru kavárny vyskytuje spousta dětí a s tím je spojená větší hlučnost. Jídlo obyčejnější, ale dobré. Primárně je to kavárna, takže kávu mají výbornou, plus je také to, že zde v nabídce mají mošty Rubín. Podnik bych určitě doporučila, pokud máte děti, pokud je nemáte, bude to na vás asi velká dávka dětského křiku najednou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO