Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 72x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Králík v rádiu

Rodinná kavárna a restaurace zaměřená na rodiče s dětmi a domácí teplou i studenou kuchyni včetně veškerého jídla, dezertů a kávy s sebou.
Kavárna disponuje hernou oddělenou velkými průhlednými dveřmi od kavárenské části.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvele pro deti, hlavne kdyz je jich vice. Jsou v herne, nikomu neprekazi a rodice maji pod dohledem pres sklo.. A rodina se muze bavit v kvelbu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná kavárna pro rodiče s dětmi. Velký hrací koutek s chůvou, která se tedy mému dítěti (2 roky) nevěnovala (na druhou stranu, ono si vystačilo samo s hračkami), ale starším dětem (tak 4 - 6 let), které o to měly zájem, ano. Herna je prostorná, hračky pěkné, výhodou je možnost rezervovat si stůl přímo v prostoru herny. Ochutnala jsem z nabídky dezertů a dort byl výborný. Jídlo není nejlevnější, ale slyšela jsem na něj jen chválu. Malou nevýhodou jsou tři schody u vstupu (kde je ale upravitelný nájezd) a dvojité dveře - ty jsou tedy plusem v tom, že děti neutečou z kavárny přímo na chodník, na druhou stranu se dovnitř hůře dostává s kočárkem, ale pražští rodiče jsou zvyklí na záludnější nástrahy. :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO