Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 96x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Králík v rádiu

Rodinná kavárna a restaurace zaměřená na rodiče s dětmi a domácí teplou i studenou kuchyni včetně veškerého jídla, dezertů a kávy s sebou.
Kavárna disponuje hernou oddělenou velkými průhlednými dveřmi od kavárenské části.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Hlavní předností a zároveň i pastí je fakt, že jde o jedinou kavárnu, která nabízí hlídání dětí. Služba k nezaplacení přitahuje desítky matek, které si chtějí v klidu popovídat nebo i pracovat a můžou dítě "odložit" do přilehlé herny, kde jsou pod dohledem hlídací tety. Bohužel je jich tolik, že to hraje proti podstatě služby - děti, které se do herničky nevejdou (nebo je tam matky nechtějí dát, protože za ní nechtějí platit), pobíhají po kavárně a ti, kdo do ní šli za klidem, ho nenaleznou. Kavárna vyzývá pracující mámy, že si zde mohou sjednat pracovní schůzku, což je geniální představa, kdyby ji šlo uskutečnit - já se o to pokusila, ale vzhledem k popsanému klient málem utekl (a mé dítko navíc nechtělo v natřískaném prostoru vůbec být, takže mi skončilo na klíně). Přesto nedám na Králíka dopustit, myšlenka podniku je skvělá, hlídací personál také a už mi několikrát zachránili článek, který jsem tam díky dohledu nad synem mohla dopsat. A sortíiment jídla myslí na děti, což je fajn, a také na alergiky, což je ještě víc fajn. Je bsluha je trochu laxní a ne vždy příjemná. Těším se, až se přesune do Karlína.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO