Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 60x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Králík v rádiu

Rodinná kavárna a restaurace zaměřená na rodiče s dětmi a domácí teplou i studenou kuchyni včetně veškerého jídla, dezertů a kávy s sebou.
Kavárna disponuje hernou oddělenou velkými průhlednými dveřmi od kavárenské části.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jedinečný podnik pro lidi s dětmi - dá se tu jíst, povídat, pracovat, hrát si. A to vše v klidu a bez problémů. Mikrovlnka na ohřátí jídla pro dítě je volně dostupná, wifi je samozřejmostí, herna s hlídáním za příjemnou cenu a krásně vybavená.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Navštívili jsme restauraci na "oslavu" prvního školního dne dcery. Bohužel nás velmi zklamala nabídka jídel, jelikož byla pouze polévka a dvě hlavní jídla, z toho jedno bezlepkové (dcera i já musíme dodržovat bezlepkovou dietu). Z jídelního, resp. nápojového lístku jsme se dozvěděli, že palačinky, omelety apod. přes obědy, tzn. mezi 11-15 hodinou nepodávají. Prostředí je spíše domácké, asi jako když přijdete k někomu domů. Takže je vlastně logická i nabídka jídel - na návštěvě u známých vám také nedají vybrat z jídelníčku, ale dostanete, co hospodyně navařila.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Už jsem ozkoušel a šel jsem skoro na jistotu, je to příjemné sice průměr ale dětem kvůli herně se líbí a vlastně kvůli nim sem člověk jde. Tak po prázdninách bude otvírací doba delší.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO