Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88%   hodnoceno 52x
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Králík v rádiu

Rodinná kavárna a restaurace zaměřená na rodiče s dětmi a domácí teplou i studenou kuchyni včetně veškerého jídla, dezertů a kávy s sebou.
Kavárna disponuje hernou oddělenou velkými průhlednými dveřmi od kavárenské části.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná rodinná kavárna v centru Prahy, která disponuje hernou pro malé děti, pro které je zde k dispozici "chůva". Chuťově je tato kavárna velmi dobrá. Chybí zde pouze nějaký exteriér, který zde není z důvodu umístění kavárny.
Restaurace Králík v rádiu
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Kavárna je zařízena směsí nábytku působí světlým a příjemným dojmem. Za koutek se platí 100,-, což tu tuším není nikde zmíněno. Za tuto částku může být dítě v koutku neomezenou dobu a dá se koutek opustit a znovu se vrátit, což moc nevím, kdo by využíval. Koutek je na to, že je placený dost malý a není v něm nic zvláštního. Přes týden v něm probíhá nějaký program, v sobotu neprobíhalo nic, takže nevidím důvod, proč v Praze, kde je už dnes spousta restaurací a kaváren s koutkem za něco takového platit navíc. Jídlo jsme neměli, ochutnali jsme zákusky z nabídky 4 druhů, ne zrovna lákavě vypadajících zákusků, nebyly chuťově špatné, ale nebyl to ani žádný zázrak, káva byla též průměrná, malinovka to samé. Na podniku není nic, proč bych se s dětmi měla vracet. Navíc zákusek za 59,- si dám i jinde a lepší. Dětem se nejvíce líbil živý králíček, ten byl hlavní atrakcí a oceňuji, že někdo nepřišel na to, dát mu klec do té placené části. Za mě podnik, který neurazí ani nezaujme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná kavárna s dětským koutkem. Nedoporučuji lidem bez dětí, ale pro ty, co mají dětí rok a půl až 6 let, tak bezkonkurenční. Výborné zákusky, domácí limonády atd. Mínus dávám jen silnější tmavovlasé dámě/hlídačce v dětském koutku (ta práce ji příliš nebaví a je to vidět). V programu bylo dětská diskotéka a ta vůbec nebyla. Ale pokud jste s dítětem v dětském koutku vy jako rodič (a je super, že tam opravdu můžete být i s jídlem a pitím), tak doporučuji. Na hlídání ale rozhodně ne. Jinak jako restauraci na pokec s kámoškama s malými dětmi nemá rozhodně chybu!!!
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Charkovská 18 Praha CZ 10100
+420732428929 Králík v rádiu
88 52 100 0