Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Villa Patriot

    Mariánské Lázně, Dusíkova 62/4, 35301
  • Medité

    Mariánské Lázně, Hlavní třída 279/3, 35301

Restaurace Kozlovna U Stříbrného pudla

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili podruhé a byli jsme opravdu nadšeni. Jídlo bylo výborné, obsluha byla milá a profesionální. Tato restaurace je nejlepší v Mariánských Lázní, co se o péče k pivu týče.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Lepší pivo v ML nenajdete, opavdu se restaurace skvěle stará a nezbývá než pochválit. Rezervaci sem určitě potřebujete a Restu vám nabízí nejelegantnější řešení.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemné prostředí, pro klidné posezení ale nevhodné, bylo tam dost hlučných hostů. Obě servírky pobíhající po placu značně nepříjemné a "slepé". Slečna se 2x dívala přímo na nás, jak na ni máváme, vyrazila naším směrem a v klidu kolem nás prošla. Druhá servírka nám odnesla prázdné sklenice, aniž by se zeptala, zda chceme ještě něco. Dýško nebylo díky těmto nepříjemnostem nikterak závratné, ale bylo, a přesto slečna neřekla ani bú. A na rozloučenou nám odpověděli jen vedoucí a slečna obsluhující zahrádku. Jídlo nebylo špatné, ovšem na sezónní salát doporučuji lžíci. Tak malé kousky jsem ještě neviděla.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO