Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Villa Patriot

    Mariánské Lázně, Dusíkova 62/4, 35301
  • Medité

    Mariánské Lázně, Hlavní třída 279/3, 35301

Restaurace Kozlovna U Stříbrného pudla

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili podruhé a byli jsme opravdu nadšeni. Jídlo bylo výborné, obsluha byla milá a profesionální. Tato restaurace je nejlepší v Mariánských Lázní, co se o péče k pivu týče.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Lepší pivo v ML nenajdete, opavdu se restaurace skvěle stará a nezbývá než pochválit. Rezervaci sem určitě potřebujete a Restu vám nabízí nejelegantnější řešení.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemné prostředí, pro klidné posezení ale nevhodné, bylo tam dost hlučných hostů. Obě servírky pobíhající po placu značně nepříjemné a "slepé". Slečna se 2x dívala přímo na nás, jak na ni máváme, vyrazila naším směrem a v klidu kolem nás prošla. Druhá servírka nám odnesla prázdné sklenice, aniž by se zeptala, zda chceme ještě něco. Dýško nebylo díky těmto nepříjemnostem nikterak závratné, ale bylo, a přesto slečna neřekla ani bú. A na rozloučenou nám odpověděli jen vedoucí a slečna obsluhující zahrádku. Jídlo nebylo špatné, ovšem na sezónní salát doporučuji lžíci. Tak malé kousky jsem ještě neviděla.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO